• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    QUICK
    QUICK --- ---
    Ahoj, zaregistrovali jste nekdy na adsense prudky pokles RPM? Ja mam dlouhodobe na jednom webu RPM kolem 20Kc a jednoho dne nastal dramaticky pokles az na 9Kc. Web jsem nijak neupravoval, proste se jen snizillo CPC nebo CTR. Od te doby se to kazdy den splha po korunce zpet, viz graf. Jakoby se Google znovu ucil jakou reklamu na muj web nasadit. Zaregistrovali jste nekdy neco podobneho?

    MARINAK
    MARINAK --- ---
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Ahoj, je tady prosím někdo, kdo by mi poskytl konzultaci? Potřeboval bych poradit, jak nejlépe naložit s mediaplánem mobilní reklamy na Seznamu (bannery, ppc)... Kdyžtak v poště.
    JPI
    JPI --- ---
    WIRUZIK: Dobrej článek, díky za něj.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    RTB reklamní prostor roste, ale DSP není pro každého
    http://www.perf.cz/blog/rtb-reklamni-prostor-roste-ale-dsp-neni-pro-kazdeho/
    JIRNET
    JIRNET --- ---
    Zdravím, spustili jsme nový partnerský program internetového obchodu Kokiskashop.cz, tak bych si dovolil ho zde prezentovat.
    V našem sortimentu naleznete výrobky pro domácnost, zahradu, sport i volný čas. Veškeré zboží je skladem.
    Nabízíme možnost spolupráce formou affiliate i dropshippingu.

    Affiliate: provize - 8%, cookies - 30 dní
    Dropshipping: průměrná provize 13%

    Více informací najdete na stránce http://www.kokiskashop.cz/cz/partners-program/
    Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište mi do pošty nebo e-mail partner@kokiskashop.cz. Děkuji.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    mate nekdo zkusenosti s intext reklamou na ceskem internetu? pokud ano, podelite se o vase zkusenosti? kdyz ne sem, tak do posty?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ZONICEK: no a to co chceš dělat je přesně tohle? tohle bych ani nějak neoznačoval, tohle je rozhodnutí spíš na základě osobní vazby jen místo WOM to prostě prošlo sociální sítí. Takže pokud by si to chtěl nutně označovat, můžeš tomu říkat modně sociální marketing
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    SIRIUS:
    No to si nemyslim. Kámoška to takhle měla jako cvičitelka ve fitness a když jsem jí lajknul její profil, tak to manželka viděla u mě na zdi a začala tam chodit (sice ne k ní, ale do toho fitness) což bylo asi i smyslem toho fitness záměru. Jenže už to zase aktivně moc nešířila dál, takže nevim, jestli se to jako viral dá považovat. Spíš ne.

    Ale spíš ta aktivita toho fitness centra, která tohle umožnila a na základě toho se o tom dozvědi lidi. Jestli to má nějakej speciální terminus.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ZONICEK: no a nemáš pak potom trochu větší problém než jak to pojmenovat? Dyť to těžko může nějak fungovat a k nečemu být
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    SIRIUS:
    v podstatě jde oto, aby jejich přátelé přišli na ten web. Ale už moc nepředpokládám, že tam přijdou přátelé těch přátel.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ZONICEK: když to nebude virální jak to bude fungovat?
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Netušíte pls. jak nazvat druh marketingu, když budu mít na webu 3 fotky. Každá na jedné stránce. Každá stránka bude mít vlastní FB like a podle toho, kdo bude mít nejvíc FB like vyhrává. Takže nutim lidi, aby řekli přátelům, ať jim lajknou jejich fotku.
    Virální to asi nebude, ale nevim kam to zařadit. díky
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, nenarazili jste nekdy na srovnani konverznich pomeru eshopu dle oblasti? elektronika, obleceni, pocitace atp.
    NANCII
    NANCII --- ---
    Netušíte někdo o dobrém reklamním prostředníkovy jako je třeba google adsense? pro stránky s erotickou tématikou?
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    JEREMIUS: jestli a jak se vede neamerickym affiliatum, s jakymi cpa networks maji dobre zkusenosti, jake cpa offers konvertuji, zda pouzivaji landing pages, jakym kurzem prosli, z jakych zdroju posilaji traffic, jak jsou na tom s cpa offers pro cesky trh atp ;)

    ptam se z toho duvodu, ze ackoliv se kolem affiliate marketingu motam delsi dobu, nevenoval jsem se mu z lenosti aktivneji. ted jsem skocil do cpa s cilem zvladnout odvetvi natolik, abych za sebou videl velice slusne vysledky. a hledam tedy nekoho, s kym bych mohl probrat nastrahy, ktere me po ceste potkaji.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ERED_MITHRIN: To je otázka. Co přesně tě zamímá.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    provozujete nebo zkousite nekdo cpa?
    JIRNET
    JIRNET --- ---
    MRTVY_KENNY: Affilbox neuveřejňuje seznam svých partnerů záměrně z nějakého důvodu.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LUBANCZ: spis podle tematu (kdyz mam blog pro zeny, nebudu hledat podle nejvyssi provize, coz muze mit treba nejaky poker), ale to uz jsou detaily, filtry se daji naprogramovat na cokoliv, jen to proste mit v nejakem systemu, to jsem cekal, ze ten affilbox dela (a ona je to fakt jenom prazdna krabice)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam