• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    BONIE
    BONIE --- ---
    prosím nějaké tipy na hezké a praktické batohy na notebooky??
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: Uz ji mam))) konec hlaseni)
    TEREZIAS
    TEREZIAS --- ---
    IKARIE: můžu taky poprosit míry? :))
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    IKARIE: jáj, taky chci rozměry do počty! :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MEOW: no to je jasny, ale je to jednodussi asi nez se je snazit nekde prodat zas :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEOW: Ty uz jsem sem daval))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tak saty [ IKARIE @ SHOPPING TRIP ] parada, ale kalhoty mi jsou velky (meli je jen ve velikosti 30, mam normalne mensi, ale riskla jsem to). http://www.planet-sports.com/en/category3_41/product88297/manufacturer317/product_info.html melo by to jit normalne vratit ne, kdyz je to z eshopu? prisel mi s fakturou i nejakou return form, ale je to cely nemecky sakra:))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    kdyby nekdo nekde narazil na tuhle Santa Cruz bozo truckerku tak prosim hned hlasit! Diky))

    https://www.freestylextreme.com/uk/Home/Brands/Santa-Cruz/Santa-Cruz-Caps-and-Beanies/Santa-Cruz-Black-Pray-Mesh-Back--Cap.aspx
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    PETULA21: cena?
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    TABO: V Takku a v New Yorkeru jsem něco takového myslím viděla. Btw.. jsou úžasné! :)
    TABO
    TABO --- ---
    Sháním takovouhle "mikinu". Nezahlédl jste někdo?
    Skirt From Topshop, Jacket From Second Hand // "Walk a mile in my shoes" by Karolina Ościk // LOOKBOOK.nu
    http://lookbook.nu/look/1744210-walk-a-mile-in-my-shoes
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEOW: sssexy)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    středou počínaje začínaj oficiálně slevy v HM, ale něco už tam najdete i zejtra :))) konec hlášení :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    WEE: nz, ale bacha, je fakt na trpaslíky, proto jsem dávala foto... mám necelých 165cm a rukávy jsou mi tak tak..
    WEE
    WEE --- ---
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    WEE: přes aukro
    WEE
    WEE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: a pres co si ji kupovala? primo pres tu stranku japan-style?? se mi moc nelibej ty podminky placeni....
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: Začaly se párat rukávy a tak celkově už byla spíš "na lítačku". Tahala jsem jí ale velmi intenzivně asi třičtvrtě roku.. Myslím, že kdyby se prala v ruce, mám ji dodnes. A ta umělotina má jednu výhodu - ihned po vypráví je suchá :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: Já jí mám (měla jsem)...

    Je z nic moc materiálu - umělotina, ale díky tomu absolutně neztrácí barvu a kupodivu ani nežmolkuje.. Než se rozpadla, byla jedna z mých nejoblíbenějších, všichni mi ji chválili. Za ty prachy stojí za to, ale počítej s tím, že nění na věky...
    BUCISOV
    BUCISOV --- ---
    nevíte někdo o nějakých slevách do nordblanku? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam