• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP

    tipy na oblečení, doplňky, boty /obchody, e-shopy/ ... co jste kde zahlídli ... co se vám líbi ... co chcete .. bez čeho nemůžete žít ... sem s tím!



    [ už zas nemam co na sebe! ]
    [ e-shops & reference ]

    rozbalit záhlaví
    YETI
    YETI --- ---
    COURT: nevím odkud jsi - ale slyšela jsem od více lidí pozitivní ohlas na bezpotisku (www.bezpotisku.cz)
    COURT
    COURT --- ---
    Kam pro co nejkvalitnější nejodolnější trička, která přežijí manželův životní styl? Nemáte typ na značku? Manžel nenosí nic jiného než trička, pořád točí stejná dokola, nerad nakupuje a nejraději chodí stále v tomtéž. Trhají se mu, žmoulají a odírají, že nechápu jak je to možné, když jen sedí celý den u pc. Sušička u nás jede denně, takže by měly vydržet i sušičku atd. Prostě azbestový trička jsem nenašla, tak něco co se tomu blíží...

    máte nějaký tip? My zatím vyzkoušeli jen různá klasická z běžných řetězců. HM hrůza, z toho je po dvou sezonách hadr a manžel na mě kouká jako na blázna, že by si měl každý rok kupovat novou sadu triček. Zatím jsme nezkoušeli ani nic značkového, já na to nejsem a většinou se tam nedají sehnat trička bez nápisu značky :/ nike, puma, gant, to nekupujeme - takže nevím, ale pokud by měly být výrazně kvalitnější, asi ty loga překousneme - ale nevím, já měla kalhotky tommy hilfiger a teda po pár vypráních jsou v horším stavu než obyčejné černé z tesca...

    EXAGE
    EXAGE --- ---
    SWEETSKIN: SUPER - díky!
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    EXAGE: Freshlabels nedávno otevřeli v Praze pobočku .)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ZUSZKA: zejo! :)
    ZUSZKA
    ZUSZKA --- ---
    AKISAN: krásný:)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    V červenci budu číhat)))

    DONDI
    DONDI --- ---
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    netusite kde sehnat podobny pleteny saty?

    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ZRIZENEC: Za tím stojí Banán, ne? Soudě podle těch yoyo obrázků. Měla jsem od něj jednou dámské triko a kvalita teda nebyla valná.. ale už je to tak tři roky, jak je na tom s kvalitou teď?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zajimavej obchod s originalnim zbozim a skvelym personalem. jsou vstricny a da se s nima cokoliv domluvit. Vsechny designy jsou jejich vlastni prace, neni problem udelat triko na miru.
    Lardon.cz
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    ANDREA90: myslím, že jsem zahlídla v letňanech před třemi týdny...
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    AKISAN: Luku jsem tvůj otec, nebraň se synu. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    tu chci od jeziska)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Tohle Lana triko musim mit!

    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    AKISAN: ty jsou teda strašidelný :DD
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    EXAGE:tak to jsem rada :) priste jeste sebehni o par metru niz do vodickovy, ma tam obchod burton a taky nemaji spatny veci, ale uz to ma trosku jinou myslenku ,)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    LINOLEUMKA: Díky, navštívil jsem a nakoupil. Moc zajímavej shop. Uvítám i další tipy na kamenné prodejny tohohle typu. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam