• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    z Prahy nejsem :(
    predstavovala jsem si, ze mi poradite neco jako - soupni to mezi dve desky a rezakem to das :)
    pilou by to snad jit mohlo, ale podle pravitka asi ne.
    No tak uvidime, uz mam jen jeden pokus.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    ZORBOVA: jestli si z Prahy tak si to můžeš říznout u nás v práci, jsme poblíž Flóry
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZORBOVA: polystYren se neřeže, ale taví, pokud ho chceš mít opravdu rovně. Maj to v půjčovnách nářadí, nebo hoď smutný oči/tři pětky na pivo na nějaký dělňase na větší stavbě, ať ti to říznou.
    Ruční tavná řezačka polystyrenu NT - ořez a výřez desek do tl. desky až 15 cm (Tavné řezání polystyrenu, EPS, řez nožem, strunou, odporové dráty) | ROBEX DK s.r.o.
    http://www.robex-dk.cz/index.php?category=9&subcategory=74&product=1035
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ZORBOVA: Pilou podle pravítka?
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    ahoj, potřebovala bycho poradit, jak doma "na koleni" seriznout polystirenovou desku, aby nebyla kriva. diky
    NESKY
    NESKY --- ---
    tak ty starý maj asi velkou spotřebu ne tohle ja A++ :D

    ještě přemejšlim že jí dotunim do černobíla
    je to udělaný ve Photoshopu, oblepim stříbrnou páskou ten oblouk, nechtěla jsem ani celou bílou lednici ani celou černou (proto ta zelená) tohle bude asi řešení jen ten vrch půjde blbě ostatní v pohodě

    NESKY
    NESKY --- ---
    u pračky

    NESKY
    NESKY --- ---
    tady jsem ještě našla možnost oblepení..kvůli tý klicem nápisu atd

    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    GECKO: ahaaa, bohajeho :)
    GECKO
    GECKO --- ---
    DOBROZEMAK: To je NOVA lednice v retro stylu, ktera ale barevne nejak nepasuje....
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    NESKY: Jen by mě zajímala spotřeba tý lednice?? dík.. Mám na skladě obdobnou menší, a dost přemýšlim o renovaci, ale spíš sem viděl využití jako minibar.
    NESKY
    NESKY --- ---
    ještě jsem našla stříbrnou pásku nalepovací tak jí propojim i na bok lednice

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: ale folii ji polepenou nema, takze nevypada tak hezky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NESKY: tyhle stary lednicky sou super, kamos ma jednu na chatrci u reky a kazdy rok, kdyz se zvedne voda, lednicku zaplavi, ta prezije a po vyschunuti funguje. rok vyroby snad 1965. neveril jsem, ze je jeste nekdo pouziva, ale drzaci to byli, vo tom zadna.
    NESKY
    NESKY --- ---
    tak jsem přece jen použila folii..



    GECKO
    GECKO --- ---
    NESKY: Ty me bavis... jsem uprostred stavby, kde se bude bourat strecha ale retro kolejnici a retro drez uz mas vymyslenej... a resis co s hnusnou rustikalni linkou, jestli ji vylepsis polepenim plovoucky a nekam chces do prstoru vrazet rtam ze strechy, kterou chcete sundat...

    Ja ti nevim... co nejdriv dodelat stavbu do provozuschopnyho stavu a pak resit design... kuchyn nech jak je a pak ji vymen, nevrtal bych do toho. Co se tyce krbu, tak bych pouzil krbovy kamna a ne vlozku.

    Misto cihelny dlazby pouzij cedicovou http://www.eutit.cz/dlazby.html
    NESKY
    NESKY --- ---
    v čem je lepší kromě ceny?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NESKY: Použil bych na folii, co dávají na auta. Na tapetu bych zapomněl.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    tak to prodej o pár tisíc levněji na bazaru a příště nakupuj s rozmyslem :D
    Jestli to má vypadat dobře tak jak říká DEIKSAC, kvalitní přelakování tě stejně bude stát.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NESKY: odvez to do autolakovny a nech si to prestrikat na jakoukoliv barvu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam