• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  Ztracené heslo?
  PUSSYFOOTHypnoza
  Vše o hypnoze, sdílejte své rady, zkušenosti, dokumenty, filmy prostě cokoli co se týká tohoto změněného stavu vědomí. Co říká wikipedie Hypnóza je změněný stav vědomí, který je možné terapeuticky využít. Měl by ji provádět pouze lékař nebo psycholog s příslušným postgraduálním vzděláním, protože přece jen hrozí určitá možnost poškození klienta. Hypnózou se léčí převážně neurózy, poruchy spánku, doplňkově závislosti a psychosomatické potíže. Není pravda, že: si člověk z hypnózy nikdy nic nepamatuje, že neslyší hlas hypnotizéra, že je zcela v jeho vlivu a může být donucen k čemukoli
  rozbalit záhlaví
  MOODYCAT
  MOODYCAT --- ---
  Zajímalo by mě - jen tak - píšete tu, že každý psycholog by měl hypnózu umět. To je to tak "jednoduché", že se to dá naučit? Nemusí na to být nějaký speciální talent? Myslela jsem si, že přecejen ne každý je schopen někoho zhypnotizovat. Ale nemám o tom skoro žádné znalosti :).
  IOM_NUKSO
  IOM_NUKSO --- ---
  MICHAL_R
  MICHAL_R --- ---
  Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zdali byste někdo doporučil zkušeného hypnoterapeuta, nejlépe z Prahy. Někoho, s kým máte osobní zkušenost... (Když tak buď sem, nebo do pošty) - díky.
  MAIKA
  MAIKA --- ---
  Ahoj, mam dotaz, mozna budu OT, ale začínam s hypnozou, mam knizku akorat hybnoza a autohypnoza, nejaké doporučení či dobrovolné objekty na zhypnortizovani ? :)
  OTEC_SMIL
  OTEC_SMIL --- ---
  IOM_NUKSO: děkuji
  IOM_NUKSO
  IOM_NUKSO --- ---
  OTEC_SMIL: google
  Toho prvniho znam a doporucuji, ok?
  OTEC_SMIL
  OTEC_SMIL --- ---
  Koukám, že tady to nějak umřelo. Zrovna hledám nějakého zkušeného hypnotizéra. Je tu někdo, kdo poradí?
  PODFUCK
  PODFUCK --- ---
  .Ahoj, nabízím pronájem kanceláře vhodné (i pro začínající) psychology, terapeuty, kouče atp. Velmi příjemné a motivující prostředí.
  [ OFFERINGNABÍZÍM: PRONÁJEM KANCELÁŘE - nízká cena / Praha 2 ]
  IFANDAI
  IFANDAI --- ---
  KAMALA: Nenechávejte si kontakt pro sebe. Někomu se to tu může později hodit.
  KAMALA
  KAMALA --- ---
  Shanim dobreho hypnoterapeuta - pouze overeneho. Diky predem - posta
  M0NICZKA
  M0NICZKA --- ---
  Scháním informace o možnosti přes hypnozu zbavení se závislosti, at se týká čehokoliv. A kdo máte kontakt na hipnoterapeuta co to provádí..?Kdyžtak pošta!děkujiiii
  GIOMIKY
  GIOMIKY --- ---
  Sidney Young hypnotist 1 - YouTube
  http://www.youtube.com/watch?v=tDqOoZOMpPg
  IFANDAI
  IFANDAI --- ---
  HAWRAN: pohledej v tomto balíčku CENSORFUCKER
  HAWRAN
  HAWRAN --- ---
  book.

  hledám zdroje pro self-hypnosis, doporučíte ?
  JUASINHA
  JUASINHA --- ---
  Ahoj, slyšela jsem, že se dá hypnozou pomoct červenání se? nevíte o tom někdo něco?
  A trošku OT, ale právě jsem dočetla detektivku Hypnotizér, nečetl jste to někdo, kdo tomu rozumíte? docela by mě zajímalo, jestli autor, respektive autoři nepíší třeba nějaké nesmysly...
  LIMONADA
  LIMONADA --- ---
  zdravím!
  můžete mi doporučit ověřeného psychologa zabývajícího se hyphózou v Praze?
  mám vleklé psychické problémy a začíná se to stupňovat. mám z dřívější doby zkušenost s obvyklou psychologickou péčí, ale myslím že tentokrát mi to klasický psycholog nepomůže vyřešit.
  NICO_PSYCHE
  NICO_PSYCHE --- ---
  KATTY1987:

  Mohu vřele doporučit psychoterapii. Také jsem kožními problémy trpěla a dodneška se s ními občas potýkám. Jakmile se dostanu trochu do presu, okamžitě mám vyrážku na určitých částech těla. Na léčbu nic nepomáhalo, kdejaké masti to neřešily, protože se problémy vracely stále a stále dokola. Psychoterapie mi pomohla dojít k jádru problému, sice to chvíli trvalo, ale vzhledem k těm sra...., které bych si jinak musela aplikovat jsem ráda. Naučila jsem se pak problému předcházet, vypozorovat, co ho spouští atp. Hypnóza by v tomto směru mohla být taky řešením, nicméně mi připadá pořád dost "agresivní", když vím, že stejných výsledků mohu dosáhnout i jinak.
  AND
  AND --- ---
  ‪Top Gear hypnoza czech translate‬‏ - YouTube
  http://www.youtube.com/watch?v=5ytZcdqaVzc


  ...nejspíš spíš spíš to znáte, ale je to dobré .)
  AND
  AND --- ---
  CENSORFUCKER: taky děkuju, moc zajímavé čtení