• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    QWITI: dyť teď byly 2 ročníky hice, já si naopak říkám, že do třetice už tak pěkný počasi nebude:)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    * anketa v zahlavi
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    CICO: tebe pocitam do stejneho souboru :)
    CICO
    CICO --- ---
    KUZNA: a co já? na mě se jako netěšíš?...já se na tebe těším, vnímám tě jako pozitivum a myslím se, že letošní ročník bude suverénně silnější, než kdejaký dosud...)
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    OUTLAW: vypada to že se povede lépe než loňský - Loni nebyl nikdo na kohol bych se těšil. Teď je zde alespon Kelda :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    OUTLAW: vypada to že se povede lépe než loňský - Loni nebyl nikdo na kohol bych se těšil. Teď je zde alespon Parov Stelar
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    OUTLAW: tak ja bych to hodnotil radeji az po kolorsech
    OUTLAW
    OUTLAW --- ---
    Letos suverenne nejslabsi rocnik. Jedina pozitivum je snad Dolni oblast Vitkovic.
    MAJJA
    MAJJA --- ---
    klidně zašlu líístky doporučeně kamkoliv
    MAJJA
    MAJJA --- ---
    Prodám dva lístky na fesťák na 4 dny, cena 1400kč/1 Praha, prosím pošta díky
    PTT
    PTT --- ---
    MRTVY_KENNY: dikes...pisnul jsem mu tak uvidim :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PTT: koukni na nastenku a pokud to neplati, tak dotycneho zpacifikuj, at si to updatne.
    PTT
    PTT --- ---
    Koupim listek na Colours of Ostrava nad 1200kc nejdu - nabidky do posty...dekuji
    PLUGE
    PLUGE --- ---
    Prodám lístek na ČTYŘDENNÍ festival Colours of Ostrava. Cena lístku na místě 2100, aktuální cena předprodeje 1890, prodám za 1490! V Praze, nebo doporučeně. Domluva v poště.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    XELISEX: 945,- Kč plus 3 kody, ale zbývá už jen necelý pade lístků ... kódy bych ti za nějakou úplatu mohl poskytnout, páč to vypadá že asi nepojedu...
    XELISEX
    XELISEX --- ---
    Zdravíčko, neprodává tady někdo jeden lístek na Colours za nějakou přátelskou cenu? :-) Kdyžtak prosím do pošty. V Praze můžu vyzvednout osobně. Děkuji.
    KELDA
    KELDA --- ---
    EFFKA: za 700 beru
    BARULE
    BARULE --- ---
    QWITI: dik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam