• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    KATIA
    KATIA --- ---
    Snad nedojde na soud. Colours jednají o tom, kolik si Burna Boy nechá peněz — Forbes
    https://forbes.cz/snad-nedojde-na-soud-colours-jednaji-o-tom-kolik-si-burna-boy-necha-penez/
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    hovna...
    MISO
    MISO --- ---
    Som pocul drb, ze Burna Boy sa den predtym vyndal v Prahe a proste ho nedokazali dostat do OV v den koncertu. 200 tis euro honorar v <|>
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    SICKBOY4000: The Comet is Coming byli skvělí a u Kavinsky jsem vůbec nechápal ty přehulené basy. Po deseti minutách jsem odházel se špunty v uších a viděl kolem sebe spousty lidí, co si zakrývali uši... zvukař se musel posrat v kině...
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    Za me Jacob Collier, The Comet is Coming a Vlure, a taky Danger :-)
    A co nebrat? Rozhodne Kavinsky.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Kecy a politika SPECIÁL: Petr Pavel na Colours of Ostrava o milostech, konopí a hradních strašidlech
    https://www.youtube.com/watch?v=ZMPOxhi3h4o
    DFOJTIK
    DFOJTIK --- ---
    JVMLOK: Teskey Brothers, bi byli spickovi
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    PAJAOVA: A ten australskej blues, nevim jak se jmenovali, hráli chvíli po MalaLata a dost mě uklidnili :D
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    KELDA: tak pak doporučím jeste holy moly and the crackers - nevim jak doma, ale na colours to byla jedna z top kapel
    KELDA
    KELDA --- ---
    Já letos nebyl a to díky dovolené. Ale i tak je to festival v mém rodném městě a prošel sem si celou jeho historii. Proto dávám šanci že se tam za rok ukážu. Jen pravda ... Headlineri na tak velké stagesy mi letos nepřijdou jako lákadlo pro lidi. Možná jsem ale už starý a kdybych byl, chodil bych po malých a poslouchal zda mne zaujme.

    Každopádně co bych udělal být Holušovou - koukal bych se vedle nás. Poláci tam údajně zvýšili počet stánku ale kapel moc nebylo. To ale nebylo nikdy. A mají jich opravdu hodně ideální na festivaly ...

    Ale hlavně díky coloursu jsem našel už dost inspirace co poslouchat. Proto díky že tu píšete co vás zaujalo ....
    LEGI
    LEGI --- ---
    PAYAMAN: příklady?
    letos jsem nebyl, tak netuším.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    PAJAOVA: tak každý krade jak blázen, ale letos mi ty ceny přišly jako už trochu přestřelené, ja si dám na c mám chut, cenu moc neřeším, ale parkrát jsme se divil
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    KATIA: To asi jsou, vozi se to myt pres pul republiky (Brno?). Ekologictejsi na uhlikovou stopu pry (neoveroval jsem to info) ty jednorazove recyklovane, ale z hlediska prakticnosti a toho, ze se negeneruje tolik jednorazoveho plastu, mi prijdou lepsi ty omyvatelne.
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    CICO: Je to i nenazranost stankaru - bezne se na festacich plati i procenta z trzby. Na jednom nejmenovanem festaku (20k lidi) po zavedeni cashless najednou oproti lonskemu roku zazracne narostly trzby :D

    Mi prijde ideal varianta, kdy platim naramkem, idealne kdyz je tam zapocitane i dysko a nemusim po nich rvat (ala Mighty Sounds), to je pry ale v DOVu problem kvuli nutnosti zasitovani celeho arealu.
    KATIA
    KATIA --- ---
    PAJAOVA: Pod čarou ad kelímky- ty vracecí kelímky jsou prý logistický hell, musí to do speciální myčky, dlouho to schne, takže se to blbě točí a nevim, co jsem zapomněla, ale asi to nakonec nevyjde ekologičtější než jednoraz
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    MISO: tvl, tak jasne, ze s paskou ucinkujiciho to neresi ;) Ten screen na FB je s mym komentarem a fakt me v tricku Fuck you Putin nepustili. Kdyz jsem si zavolal supervisora, tak cituji "Protože tady je zakázaná jakoby jakákoliv politická propagace čehokoliv absolutně. Já s váma stoprocentně souhlasím" ... "já proti tomu, co na sobě máte nic nemám, ale máme nařízení, že vás nemůžem pustit". Pak mi doporucil, at odejdu z rady, aby meli splneno, ze me nepustili, oblecu si mikinu, projdu, zas si ji sundam a je to pro nej ok, protoze tak on narizeni splnil. Udelal jsem to, ale nasralo me to ;) A tim spis pak ta ignorace ze strany CoO - stacilo rict "Omlouvame se, v pravidlech to mame moc obecne a sekuritaci to brali moc doslova, proskolime je."

    Ale jinak k letosnimu (resp. par poslednich) rocniku. Mensi kapely super, ale headlineri jsou fakt bida - popove/mainstream veci, vetsinou uz X let za svou spickou kariery. Serou me ty jejich kelimky, ktere se ke konci dne stejne valeji pred podiem (i kdyz letos asi posili uklidove cety). A serou me presuny mezi stagema, kdy do kazdeho pruchodu/ulice nacpou stanky s jidlem tak, aby kvuli radam moc neslo projit.

    Pokud nebude nejaky dobry headliner/nedostanu listky, tak uz pristi rok nejdu.
    KATIA
    KATIA --- ---
    QWITI: Muž byl nadšen;-)
    QWITI
    QWITI --- ---
    KELDA: tak nevím jestli mě budeš mít rád, ale já si stáhla SLEAFORD MODS
    KELDA
    KELDA --- ---
    Tak jak Coloristi? Co doporučiti že si mám poslechnout co jste našli na Coloursech? Já letos nebyl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam