• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RICHMOND42Rychlý špunty - Enduro, Motokros
    Tam kde končí asfalt, nekončí cesta. Diskuze pro ty co obuli pořádně ostrý drapáky, nebo mají ke světu těchto strojů nějak blíže.
    Sdílejte zajímavá videa ze závodů, fotky mašin ( i svých ), různé cestopisy, ale hlavně diskutujte o všem co vás v této oblasti zajímá ;).











    rozbalit záhlaví
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    asi OT, ale mozno potesi:

    Neskutočné: V USA našli nevybalenú motorku ČZ z roku 1972. Je to časová kapsula - Magazín - Auto - Pravda.sk
    https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/586981-neskutocne-v-usa-nasli-nevybalenu-motorku-cz-z-roku-1972-je-to-casova-kapsula/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Já mám právě na tý EXC předepsaný od 110 do 140 :)

    že prej rozdíl poznám v bahně,že se užší lépe zařezává..
    RICHMOND42
    RICHMOND42 --- ---
    asi bych se řídil tím co je předepsaný, ale jinak jestli se ti vejde, nebo v čem čekáš rozdíl když dáš užší?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    hele řeším nový gumy a v soucasnosti tam mám (EXC 450 a jsem sváteční jezdec) 140 rozměr, kámoši mi říkaj,že mám pořídit užší, co vy na to?
    EMIS
    EMIS --- ---
    RICHMOND42: ty ac 10 mam obuty taky, kupoval jsem prave do blata na ukrajine ale aby spunty nezmizely po ujeti kousku na asfaltu a spokojenost..

    Jinak nejezdim neb Tenerka zustala po poslednim tripu trosku pochroumana na Vysocine a nebyl posledni roky vubec cas ji resit. Ale snad je to na dobre ceste, min tejden jsem vyndal karbec, sepsal co kde nakoupit a do konce roku snad.. ;)
    BANSCHEE
    BANSCHEE --- ---
    s tím vinkem. zavolej dealerovi a on ti po po tel. řekne. Dělal jsem to u Kawasaki a nebyl problém.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    na zadku mám MItas Fim homologace, na mý ježdění to stačilo.. ale už jsem na hraně..netušíte kolik má bejt vzorek, aby prošla technickou? Musím s ní na evidenčku,takže bych rovnou udělal technickou.
    RICHMOND42
    RICHMOND42 --- ---
    gumy jsou docela nekonečný téma :) na čem jezdíte? Já jsem si koupil michelin ac 10 a vydrželi docela hodně i s dlouhými přejezdy po asfaltu
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    taky se na ně chystám, ty špunty už jsou žalostně krátký
    SPRAVNAK
    SPRAVNAK --- ---
    ja mam letos dokonce novy gumy a uz sem se byl 2x projet. loni jsem to nak moc nestihl :)
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    RICHMOND42: co ja vim, ja se v tom prd vyznam, ale ty vzduchace jsou treba takhle:

    96-03
    Vzduchový filtr SUZUKI RM125 96-03 | Brumla.com
    http://www.brumla.com/vzduchovy-filtr-suzuki-rm125-96-03-d21-42249.htm

    04-08
    Vzduchový filtr SUZUKI RM125 04-08 | Brumla.com
    http://www.brumla.com/vzduchovy-filtr-suzuki-rm125-04-08-d21-26960.htm

    Tezko rict, jakej je v tom rozdil ...
    RICHMOND42
    RICHMOND42 --- ---
    GL_ST0RM: tak hlavně když se to lepší ;) s tím VIN moc nevím. Bude to velkej rozdíl v nahradních dílech u tehle ročníků?
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    RICHMOND42: jezdim jako srac a silene se bojim, ale lepsi se to, sem uz asi starej paprda :)

    Jeden takovej dotaz, kterej bych rad uz ukoncil: Motorka ma VIN JS1RF16A000501198, jakej je to rocnik?
    Tady: http://www.allthingsmoto.com/forums/f-33/rm-125-vin-number-help-got-0s-47877/ borec o podobnym VINku pise, ze je to 2002.
    Tady: http://www.gs-classic.de/download/Suzuki_Rahmen2.pdf je 2002 az od VIN RF16A000502079

    Potrebuju koupit vzduchac a jine veci a nerad bych koupil neco spatne :) Dik za pripadnou snahu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    mě to akorát stojí v garáži,ale už kolem mlsně chodím :)
    RICHMOND42
    RICHMOND42 --- ---
    Asi tu nikdo nejezdí :) ja teda taky ne, protoze to mám ted k motorce trochu dal, ale kdybyste náhodou někdo znal nějaký enduro trasy v okolí Boloni tak dejte vědět :) jinak šrámy z boje se počítaj aspoň je vidět že nejezdis pod své možnosti ;)
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    tady to teda zije! :) novinky z bojiste: prorazena hadice chlazeni a vyvarena vsechna voda, utrzena spojkova packa, opakovana bolest celeho tela :) ale bavi me to cim dal tim vic!
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    RICHMOND42: koupil sem RM125, prej 2004 ale podle VIN spis 2001/2002, prej 10MTH po pistu :-) tak budu panovi verit a snad do podzimka vydrzi.
    Je to moje prvni lehka 2T kroska, predtim sem mel napul mrtvy DR750. Prvni pocity, kdyz se otevrela privera byly takrka extaticke :-) obzvlast s mojimi cca 65Kg.
    Poprve sem nebyl schopnej se rozjet na poli do kopce, mel sem strach to tocit a dole je to opravdu uplne mrtve. Zatim se seznamujeme, uz sem si i skocil a hezky na hubu spadnul, ale zabava je to velika :-)
    RICHMOND42
    RICHMOND42 --- ---
    Co jsi koupil? Pochlub se.
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    kua, clovek si koupi krosku a zjisti, ze MX auditko na NYXu je mrtvy :-/
    3MARIE
    3MARIE --- ---
    RICHMOND42: Dik za tipy ! Nedoslo mi, ze to je vlastne horsky kolo s motorem :) V kolech se vyznam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam