• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRMDCGROUND // Děčínská DnB crew // K.Seek // Wrm // Soopy Mood // Cubique // Fallen.Gemini // Khomix // Shifty
    DnB grupa z Děčíná pořádající pravidelné parties s názvem !Grounded. DJs: wrm, k.seek, cubique a soopy mood MCs: Rendy a RDG
    rozbalit záhlaví
    V3S
    V3S --- ---
    WRM: no je to spis nahodny, kdyz si treba do zahlavi hodite plan akci na mesic dva dopredu, tak to bude prehlednejsi ... ja vam to hazim do decinskyho auditka, na funde, sdilim na fb .. kdyz uz pises o tech strankach, tak tohle by taky mozna chtelo vychytat - http://www.dcground.net/partylist/

    WRM
    WRM --- ---
    V3S: To budem rádi!
    VEX
    VEX --- ---
    WRM: hmm tohle bude určo mega!
    WRM
    WRM --- ---
    Jinak teda je to tu teda trochu mrtvy, ne ze ne, na nyx moc nelezu...ale slibuju, ze se polepsim a snad kluci taky prispejou k obsahu.
    WRM
    WRM --- ---
    V pátek:
    V3S
    V3S --- ---
    SOOPYMOOD: tak doufejte, ze se vsechno dozvim vcas a ze nikde nic neprehlidnu :)
    SOOPYMOOD
    SOOPYMOOD --- ---
    berem . )
    V3S
    V3S --- ---
    ja vam budu delat promo, jo? :)



    !GROUNDED
    http://www.dcground.net/grounded/
    SOOPYMOOD
    SOOPYMOOD --- ---
    tak ... uz su taky kurna
    V3S
    V3S --- ---
    dcground opet online, tentokrat z cajovny (pro nemajitele facebooku;)
    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    protože nám dojela doména, kurňa, musím zaplatit...

    V3S
    V3S --- ---
    chtel jsem vam tu udelat promo na patek a zjistil jsem, ze vam nejak neslape web ....
    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    Ok, ok... tak tedy 27.1. v SC jemně netradiční směsice klubových žánrů... Kdo nemůže dorazit pojedeme zase na Radio23.cz kanál live...
    STROSIK
    STROSIK --- ---
    V3S: Přesně tak
    V3S
    V3S --- ---
    piste sem naky aktuality, propas jsem vcerejsi live jenom proto, ze se mi nechtelo na facebook ;)
    V3S
    V3S --- ---
    no ja jen, ze jsem se o tom dozvedel z facebooku nekdy o pulnoci a je to trosku skoda ... urcete nakyho nyxovyho PR agenta :)
    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    Kostičko, vždyť víš, že udělám, co ti na nyxu vidím...
    V3S
    V3S --- ---
    treba o tomhle jste sem napsat mohli ;)

    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    :o)
    V3S
    V3S --- ---
    njn ... otazkou je, jestli se to vyplati sem pro tech par lidi psat, jestli to treba nepresmerovat do decinskyho klubu - [ Děčín a okolí.... ]

    rozhodne vcera to bylo super, diky za pozdravy, priste by to chtelo i kameru :) ... psali jsme si s fuckou a rikali jsme si, jak to asi vypada na parketu a tak ...
    KAUCUK
    KAUCUK --- ---
    fšichni vokupujou ty fejsbuky, we... no.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam