• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HITOMIG. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně (knihy, seriál, TCG, RPG, deskovky...) SPOILERY POVOLENY!
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    Každopádně nikdy jsem si nemyslel, že tohle řeknu, ale z celýho seriálu mi v tuhle chvíli jako nejsnesitelnější přijde Samwellova linie.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    BOBBYLON: jak zrudu, vzdyt je dokonala:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CROSS: asi tam byl moc dlouho
    CROSS
    CROSS --- ---
    ZUZKAOU: ...protože Martinova vize se zhmotnila na HBO
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    H0ANG1: finále v knihách nikdy nevznikne...
    SITH
    SITH --- ---
    H0ANG1: opakující se časové smyčky tu už byly tolikrát, že to doufám už každý scénarista vypustil :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PATISLAV: budu si ten autokoberce muset vypnout :).
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    Moc se těším na finální odhalení Night Kinga. Celá sága je narozdíl od všeho ostatního v telce výjímečná právě obrovskou dávkou empatie GRRM vůči všem postavám. Očekávám, že právě jeho příběh bude vrcholem Mistrova umění vidět jakoukoliv postavu férově ze všech úhlů a vykreslit jí tak, abychom pro ni měli porozumění.

    Co se Brana týče, knížku jsem nečetl, ale podezřívám ho z toho, že to byl právě on, kdo uškvařil Mad Kingovi mozek v nějaký svojí vizi a tím právě zavinil smrt svého dědy a strejdy a v podstatě a rozjel Rebélii krále Roberta. A vzhledem k tomu, jak v citadele brali celou situaci se zombiky v klidu, tipuju, že bychom se na konci mohli dovědět, že Starkové musí být ve Winterfelu proto, aby když bude nějhůř, se mohli vrátit v čase a vše napravit, určitě to má něco společnáho s tím jejich stromem.

    Podle mě, sledujeme nějakou časovou smičku, která se nekonečně opakuje a Branova linka to nakonec všechno vysvětlí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam