• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HITOMIG. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně (knihy, seriál, TCG, RPG, deskovky...) SPOILERY POVOLENY!

    Klub věnovaný dílu spisovatele G. R. R. Martina a všem produktům souvisejícím se světem Písně ledu a ohně.

    Oficiální stránky G. R. R. Martina
    Making Game of Thrones
    Winter is coming: News and Rumors about HBO's Game of Thrones
    Oficiální stránky na FB
    Twitter: Game of Thrones
    Westeros
    Icefire.cz

    SPOILERY POVOLENY!
    Cist jen na vlastni nebezpeci :)

    Co Euron přinese Cersei jako důkaz věrnosti?

    129 hlasy od 117 respondentů

      rozbalit záhlaví
      NEVADA_
      NEVADA_ --- ---
      MINERWA: No vida.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      NEVADA_:
      MINERWA:
      [ENG] Daemon Targaryen Singing to Vermithor | High Valyrian Dragon Song Translation
      https://www.youtube.com/watch?v=yrElaGLsa9c
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      NEVADA_: co to bylo za draka, kterýmu Daemond zpíval? to byl Kanibal?
      NEVADA_
      NEVADA_ --- ---
      EVILMIND: Vhagar je mezi všemi draky výjimka. Je z nich suverénně největší a o mnoho starší.
      Tři další největší osedlaní draci už patří černým - Daemonův Caraxes, Rhaenysina Meleys a s odstupem Rhaenyřina Syrax.
      Další osedlaní draci na obou stranách už jsou staří jen cca jako jejich páni - včetně Lucerysova Arraxe.
      TAPINA
      TAPINA --- ---
      NORDSSON: Drak hřeje zevnitř :o)
      STARDAY
      STARDAY --- ---
      NORDSSON: ve fantasy zemi? :D
      NORDSSON
      NORDSSON --- ---
      A smi se jako rozebirat, ze na tech dracich byli ve vysce nekolika km a tim padem by tam byli okamzite promrzly na kost driv, nez bys rekl dracarys?
      JADE
      JADE --- ---
      skoda ze to takove nebylo od 1. dilu...dobre at nezeru od 2. :P
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      IOM_NUKSO: jak jsem už psala, koukám na to nejdřív bez titulků, pak s titulkama a nakonec s dabingem, takže ano, jsem velmi oddaná :D a baví mě to porovnávat, například nyní taky vyšel seriál Prsteny moci, kde je například scéna, kdy je Númenorka oslepená a oni "I see" předabují jako "Já vidím", i když to znamená "Aha/ach tak" olololololo, Rod draka chytil alespoň dobrýho překladatele

      Aemond říkal "ne", protože chtěl jenom jedno očíčko :D
      zabít ho přece nechtěl :D
      IOM_NUKSO
      IOM_NUKSO --- ---
      MINERWA: jj, to jsem taky nepochopila, co tedy vlastne chtel, kdyz rikal to ne ne ne. A ty to btw jsi mela zkouknuty jiz v 6:30 rano? :D tomu rikam oddanost :D
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      EVILMIND: mně se líbilo, jak Aemond "ovládá" svýho draka a ten výraz "Né, měla jsi ho jenom postrašit."
      EVILMIND
      EVILMIND --- ---
      Me se libilo to "mame 9+ dospelych draku, oni maji jen 3"

      a pak nasleduje draci souboj, co vypadal jako kdyz si to rozdavaji autobus s detskym odrazedlem :-) takze o poctu to asi nebude
      IOM_NUKSO
      IOM_NUKSO --- ---
      No tak ten konec je smutnej. Knizku jsem jeste necetla, ale ted t tedy vypada, ze Rhaenyra nema sanci.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      kriste, to byla ale píčovina
      jsem šokována množstvím porodů
      Aemond ale topovka *slint *slint
      NEVADA_
      NEVADA_ --- ---
      Myslím, že ne. Podle mě se název naplní už na začátku epizody.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      Myslíte, že nám vykecali názvem posledního dílu konec?
      HNIZDO
      HNIZDO --- ---
      LUCIEN: komplikace je trochu fakt, ze kdo byl svedkem "vyreseni" otazky naslednictvi v posledni pritomnosti Viseryse nikdy nemuze uverit, ze kral zmenil nazor. jedina dalsi mozna varianta je prosazeni Aegona nasilim proti vuli zesnuleho krale, 24h po jeho smrti.
      Pokud mel starej Hightower pripraveny takovy plan a silu to prosadit pote co se stalo (natoz predtim), nechapu proc se obtezovali cekat na Viserysovu smrt. Jeho vule byl ten nejmensi problem.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      20 FAKTŮ - ROD DRAKA (HRA O TRŮNY)
      https://www.youtube.com/watch?v=-EeQJSYLeLs

      imho dobře, že se nepotkaly
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MICROSHIT: ale on to nechtěl udělat, to na něm přece bylo vidět (zahrál to)....a bylo to za zavřenejma dveřma, takže byli spíš všichni rádi, že už tam nikdo neprotestoval
      IOM_NUKSO
      IOM_NUKSO --- ---
      MICROSHIT: tak kdyz vsichni souhlasili s tim, ze kralem bude Aegon, dokonce se tomu radovali, tak asi proste starik byla zbytecna komplikace
      MICROSHIT
      MICROSHIT --- ---
      MINERWA: Ok to by se ještě dalo skousnout. Ale když při radě rozlouskl lebznu tomu staříkovi a nikdo nic? velké wtf
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam