• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial
    MXL
    MXL --- ---
    GULDUR: ...a prave tady je videt, jak jsi zly!!!
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    RON: píšu do kalendáře....tohle má větší prioritu než Wroclaw! Pokud se nestane něco vyloženě zlého, tak určitě jedeme!
    RON
    RON --- ---
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Minamata super!!
    RADEK69
    RADEK69 --- ---
    KILL77
    KILL77 --- ---
    nojo vlastně
    šák vy ste ti metálisti:)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: šák mi přijedeme...už se třeseme v červenec a Bojiště...Obscene Extreme nás už volá...jinak mám relativně poblíž i početné příbuzenstvo, tedy ve východních Čechách jsem častým hostem...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    to není
    a máme tady nový kulturní stánek UFFO, takže prážáci mohou klidně přijet:)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    z Trutnova to není do Prahy zase tak daleko :-)
    KILL77
    KILL77 --- ---
    sakra
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    tak společně se Skrol,SWF a IP vystoupí i legenda francouzské power electronics Minamata společně s hlukově experimentálním projektem Cens ans de Solitude!

    videoklip ZDE
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ač jsem zatím sólové tvorbě Michaela Riefa tolik na chuť nepřišel, tak tohle je vyloženě dobré:



    stahuj zde
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    MXL: To myslim, ze zapomenout ani nejde! :)
    MXL
    MXL --- ---
    ALADAR42: ...tak hlavne nezapomen, ze hrajes se Sonic Area :)
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    SEPHIRA_6: Bylo by to fajn, ja sem totiz starej sklerotik, a co nemam na last.fm, na to zapomenu.. tohle by me zrona dost mrzelo :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    tak dneska skočíme s Radkem a Magdou k Honzovi do studia představit část lupu z Německa. Radek pustí věci spíše do EBM, Honza dark ambient a rytmičtější hluk, no a já s Magdou dáme nějaký power elecktronics/noise chlív. Od 23:00 na R1
    SEPHIRA_6
    SEPHIRA_6 --- ---
    ALADAR42: já to tam pak klidně dám i se stručnou tiskovkou, pokud teda můžu :-)) Jen ještě zbývá doladit line-up, možná totiž ještě něco přibude...
    RON
    RON --- ---
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Tak kuci, kdo to da na last.fm, abych na to nezapomel? :))
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    tak potvrzeno - 10.5.2011 - Skrol, Instinct Primal, Seismic Wave Factory - klub K4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam