• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial





    "Kde není místo pro politiku, není místo pro politickou korektnost"

    Síla, post industriální flustrace, náboženská i lidská katarze, křeče a hluky postupujícího tinnitu.

    Přidávejte alba, texty, letáky (i starší), rozhovory, avíza o akcích po Evropě, manifesty a cokoliv podobného a samozřejmě vlastní tvorbu!
    rozbalit záhlaví
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: čoveče je to hodně temnej a zvukově terroristní materiál...uvažuji o sepsání recky na Mortem..
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: tak to su zvedavé...
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    VOJTABOSS: Dobrej list zanru :)
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    I Am a Lake of Burning Orchids - Innocence [2011]
    tohlhle je jedinej obrázek, kterej jsem našel, tak se nezlobte kvůli tý velikosti.


    power electronics, ambient, shoegaze, techno, black metal.
    ocení fanoušci prurient, vatican shadow, palesketcher, lonesummer...


    mediafire
    RADEK69
    RADEK69 --- ---
    GULDUR: no spravne!
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JIRZIN9
    JIRZIN9 --- ---
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Burial Hex + support - 27.11.2011 18:00 kostel Sv. Jana Křititele na Prádle, vstupné a podrobnosti budou oznámeny do dvou dnů
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    GULDUR: 80s trash, žádnej metal:P
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SHIELDAZZ: vidíš..ostudně ten projekt ani neznám, ale každopádně jestli Vás to chlapi láká víc než Wolvserpent, pak na to musím kouknout, resp. si to poslechnout...
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    VOJTABOSS: A ja dík za echo, že tu XnO vůbec budou. WITR jsem viděl dvakrát a doposavad bavili asi takhle, XnO jsem viděl jednou a bavili rozhodně mnohem víc :-)
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    přítomnost grammar nazi zrovna v tomhle auditku mě nepřekvapuje...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    VOJTABOSS: omg, VÚBEC
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    GULDUR: na ten koncert jedině kvůli nim, ta poslední deska wittr je fail. takže, jestli se vúbec dostanu do prahy, dám v tomhle datu přednost xeno and oaklander.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    kdo má hlavu děravou, jako já, tak připomínám dnešní Autpsii na Vltavské od 20:00! To bude luxus jak cyp!
    GULDUR
    GULDUR --- ---


    Kdo nedorazí, je petržel...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    jinak protože tu máme i post black v popisu auditka, tak přidávám takovou interaktivní pozvánku na Wolves in the Throne Room společně s vynikající peckou Wolvserpent, postblackem načichou experimentální partičku, na kterou se hodně těšim!



    Wolvserpent - Blood Seed (2010).zip
    http://www.mediafire.com/?l2dpcrqbrevl8zy
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ALADAR42: WizAir...
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    GULDUR: 2400 do Londyna? Kde? To je fajn cena..
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    AD Londýn květen na 30 let Broken Flag, koukal jsem na letenky a zatím vycházejí na cca 2400 Kč zpáteční na osobu...kdyby nás letělo aspoň deset, tak ukecáme skupinu, která je ještě levnější...kdo by se přidal?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    chtělo by se někomu na Minamatu a Einleitugszeit ve středu 16.11 do Blavy...vim, že den předtím bude Tiburce v Praze...ale kdybychom byli aspoň 4, tak dáme otočku...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    Noise Zone III:

    19 hodin - vstup
    20 hodin - Birds Build Nests Underground
    21 hodin - Instinct Primal
    22 hodin - Astro
    23 hodin - Opening Performance Orchestra

    Datum: 15.10.2011
    Adresa: K4 Klub, Celetna 20, Prague 1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam