• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial





    "Kde není místo pro politiku, není místo pro politickou korektnost"

    Síla, post industriální flustrace, náboženská i lidská katarze, křeče a hluky postupujícího tinnitu.

    Přidávejte alba, texty, letáky (i starší), rozhovory, avíza o akcích po Evropě, manifesty a cokoliv podobného a samozřejmě vlastní tvorbu!
    rozbalit záhlaví
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: zatim o cut hands...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    GULDUR: nakonec z toho plynou samý pozitiva:)
    psal jsi mu jenom o cut hands nebo jsi projevil zájem i o jeho djs skills?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: pravda...ale z povadlých koutků ledascos vyčteš...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    JONY: to máš nejspíš pravdu. já jsem se jenom snažil říct, že fakt že to neznají, by nemusel bránit tomu, aby přišli.
    GULDUR: kulturní šok se myslim už naučili skrývat. o předstírání to přeci celý je.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: je fakt, že chytit tam bandu hypstrů by bylo super.....nejen kvůli vstupnýmu, ale i pro pobavené sledování kulturního šoku :-D
    JONY
    JONY --- ---
    VOJTABOSS: imho většinu lidí co byli na XO Cut Hands zcela míjí a dost z nich imho ani neví, kdo nějaký Bennett je (což nemyslím nijak pejorativně)
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    to nevim, ale hipsteři musí ukázat, jak jsou open-minded, takže tyhle vícežánrový koncerty jsou k tomu jako stvořený. čili nevim, jestli by se jim to líbilo - to je beztak vždy individuální - ale podle mě by si to poslechli.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: a myslis, ze je bude bavit ten jeho Cut hands?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: jj...psal jsem mu, on je ted v Japonsku, tak bude odpovidat asi v noci..
    JONY
    JONY --- ---
    VOJTABOSS: za poslední dva roky jsem zažil takové abnormality stran toho kolik mělo/přišlo lidí, že si už nedovedu tipnout.


    jinak zrovna XO byla imho docela jistota neprovaru. Hráli tu už jednou a Final byl plný, plus je to věc, která teď docela jede.
    KILL77
    KILL77 --- ---
    tak dej pokec s williamem on to třeba něco doporučí
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    JONY: ale zase by na to přišli lidi. když jsem viděl, jakej nával byl na xeno & oaklander..ty sice nedělaj italo, ale 80s to jsou a mohlo by to přitáhnout stejný lidi. tak mě napadá, kdybys překousnul tuhle část, mohl bys napsat rare production (id layup), jestli by do toho nešli.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: když mě tyhle italo hovadiny fakt neba...je to sranda ale asi tak 10 minut..teda pro mě..a jelikož poslouchám hroznou hudbu a mám strašný vkus, tak třeba přehlížím nejlepší songy planety...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    a co udělat s williamem pořádnou diskotéku?
    ITALOBLACK
    http://italoblack.blogspot.com/
    JONY
    JONY --- ---
    GULDUR: tohle je mimo mé současné možnosti
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JONY: nechcete do toho jít s náma :-D?
    KILL77
    KILL77 --- ---
    já (samozřejmě) nepříjdu
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    taky se hlásim!
    JONY
    JONY --- ---
    GULDUR: já přijdu určitě,
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ALADAR42: Dečka, když to uděláme, přijdete? Akorát budeme potřebovat vybrat asi 13 - 14 tisíc...je to celkem drahý...tak to asi nebude za kilo...co myslíte..
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ALADAR42: hmmm....zajimave...a myslim, ze dokonce zname poradatele...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam