• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial
    KILL77
    KILL77 --- ---
    Whitehouse: CNA (live Hamburg 1984) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kqSDeE4d084
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ALADAR42: nakonec se zaznam bohuzel nepovedl...neb jsem zapomnel zvukovku...priste..
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    VOJTABOSS: Jo, ty webkovy zabery byly divny. :) Spis mi teda ale prislo, ze mu tam nejak haprovaly repraky, a to ze ho sralo - jednu chvili na zacatku skoro nebyla slysel prava strana.

    GULDUR: Taky osobne nemam nic proti, zvuku bylo to tak akorat, ani usi mi neprotestovaly druhej den :) Tak doufam, ze ho nekdy zase pozvete, nejlip s Whitehouse! :)
    BTW, ten zaznam se povedl?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    napád na auditko - ať žijou MC kazety! [ nyx :: kluby :: hudba ]

    Tak hlasujte!
    JONY
    JONY --- ---
    GULDUR: já bych zvuku opravdu nic nevytýkal.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JONY: to nepochybně...ale vzhledem k tomu, že je to naše vlastní investice do aparátu, tak se to asi vyplatilo..
    JONY
    JONY --- ---
    GULDUR: no zvuk mi přišel zcela ok. jasně pokud by byla tak o x tříd lepší aparatura, aby basy hnuly lidem vnitřnosmi bylo by to ještě lepší, ale nejsme v Berghainu že...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    jinak potvrzene misto konani Death Parade II - Klub HooDoo...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JONY: dokonce i zvuk se libil..no parada...
    JONY
    JONY --- ---
    za mne velka spokojenost s tim co hral resp. poustel, jakou mel projekci i jaky byl zvuk
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: problém trochu byl, že to měl přehulený z tý svý zvukovky...pak to ten A/D převodník nemá kam vykreslit a ořízne to...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    ALADAR42: jenom si trochu honil ego na promítání svejch záběrů z webkamery a taky nevim, co měl pořád proti zvuku, mě to přišlo nazvučený dobře.
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    Ahoj, jménem Zastávky Nymburk Vás zvu na hlučný post-rockový koncert ruských kapel JARS a uSSSy v Nymburce. Pojďte si poslechnout pár osudových písní o tom jak krutá je zima v Rusku!
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Goldenrod - Brigade Nord Untitled [i] - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=bI47N354-vA


    Skvělá kolaborace Ulexe Xane a Macronyphia...znovu vydáno u Freak Animal!
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    KILL77: Ja prave taky cekal, co z neho vyleze za zlo, ale byl fakt strasne prijemnej ke vsem, vysmatej.. By ani do nej clovek nerekl co s tema Whitehouse hraje :))
    KILL77
    KILL77 --- ---
    a vida, a pak že to je rasista fašista a žere malý děti:)
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Vcera super!!! A WIlliam je bezva chlap, jsem necekal ze bude tak pratelskej :)
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    GULDUR: Ah, super!
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ALADAR42: budu nahrávat výstup z mixu přes zvukovku do kompu...
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Asi to nikdo nahravat nebude, ze? :) Ja sem se na to chystal, ale samozrejme sem si MD zapomel doma.. takze mi jsou mikrofony tak akorat na koukani :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam