• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial





    "Kde není místo pro politiku, není místo pro politickou korektnost"

    Síla, post industriální flustrace, náboženská i lidská katarze, křeče a hluky postupujícího tinnitu.

    Přidávejte alba, texty, letáky (i starší), rozhovory, avíza o akcích po Evropě, manifesty a cokoliv podobného a samozřejmě vlastní tvorbu!
    rozbalit záhlaví
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    SHIELDAZZ: to jsem tam chtěl taky napsat, že by to chtělo adekvátní náhradu za headlinera. cokoliv od fernowa, a byl bych spokojenej, ale právě tam bude asi problém ve stylu: "zlomil jsem si nohu a nevylezu na pódium."
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    VOJTABOSS: Tak už to sleduju, buď doufat, že jde kachnu nebo že příští tejden přibudou vatican shadow a ash pool :-P
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    kurva, prurient a controlled bleeding nakonec na výročí broken flag nebudou! ví někdo něco víc? ptal jsem se, ale nikdo mi neodpověděl...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    tak tedy...zítra do K4 přeci jen doražte...vstup zdarma, line up nejasný (posbíráme dnes večer, zítra přes den :-), ale temnota bude

    GULDUR
    GULDUR --- ---
    zítřejší Triarii nebudou...smutná zpráva, více detailů na epidemie.cz...přemejšlíme jak se Stor...přišli byste na naši show spolu s pár hostama zítra do K4? Vstup by byl pochopitelně zdarma...stačí dát buďto like tomuhle komentu a nebo odpovědět...když bude aspoň pár lidí, tak něco uděláme...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Na poslední chvíli se nám povedlo domluvit velmi zajímavé nedělní odpoledne - nízký vstup a vysoce kvalitní dark ambient/ industrial!




    "NON TUTTO CIO' CHE TACE E' MORTO" (Sounds & Visuals Svart1) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=qk6Ujglab44


    [ Svart1, Seismic Wave Factrory, FUCK TV / koncertconcert / 18.3.2012 / CR - Praha - Café V Lese ]
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Na WGT letos mj. Sutcliffe Jügend, Cut Hands a Brighter Death Now!
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    16.4. - galerie Divus - Merzbow - podrobnosti v nejbližších dnech
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    GULDUR: Neoficialni list, lidi na WGT foru vzdykcy postujou kde co najdou v oznameni kapel a tak a delaji z toho seznamy :) http://www.wave-gotik-treffen.de/forumwgt/viewtopic.php?t=13219&start=75
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ALADAR42: a kde se to dá najít, myslim ten seznam, co tam bude..
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    GULDUR: Me to teda pekne sere abych rek pravdu, protoze to letos bude dost zly s penezma, takze se asi nedostanu.. :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    ALADAR42: konečně taky...ale já myslel, že místo Minamaty už bude La Nomenklatur...
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Minamata a Brighter Death Now na WGT.. vypada to, ze letos to bude pekne hlukovy. :)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    a vybereš si intuitivně... :D
    KILL77
    KILL77 --- ---
    ještě pár tipů od dalších lidí a budeš opět u množiny vše:)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    KILL77:
    VOJTABOSS: děkuji mnohokrát
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    WENOUSH: strange keys to untune god's firmament a malediction. to první bych se nebál nazvat nejvíc harsh black noisem, co jsem slyšel.
    KILL77
    KILL77 --- ---
    WENOUSH: IIIrd Gatekeeper, Pure Imperial Reform, Carved Into Roses
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    WENOUSH: intuice?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam