• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial
    KILL77
    KILL77 --- ---
    z FB

    Hello!

    My name is Natasa and I'm a producer of the documentary (On the Quest for) Beograd Underground, independent movie about Serbian underground scene, done in Serbian and Spanish production.

    In July we are planning to make a tour
    -> projection of the movie (On the Quest for) Beograd Underground http://www.beogradunderground.com/
    + Distorted Mirror - comic expo
    + Alone - sci-fi dark minimal digital synth one cell band http://www.nauk.rs/spomenik.html

    So, it's like little package - music, movie and expo - and we would like to go around Balkan
    + Hungary, Slovakia, Czech Republic, Austria, Germany and Slovenia.

    We already have booked Budapest, Vienna, Berlin... but we are still looking for some places in Czech republic. Maybe you can recommend me some places?

    In the case that you are interested I can send you more details on e-mail.

    Thanx a lot!
    Natasa
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    noisefanatics.com • View topic - NEVER SAY WHEN: 30 YEARS OF BROKEN FLAG - 4TH-6TH MAY 2012
    http://chondriticsound.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=47759&start=30

    Aspa a pár dalších hodnotili tady, většinou bez velkejch rozdílů. S většinou se taky bez problémů shoduju. Na youtube visí pár vcelku slušnejch záznamů.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: více méně souhlas - stručně než dáme report na Mortem....

    Grunt - vrchol festu, totální PE nátěr..jedno z nej vystoupení co jsem v žánru viděl
    Ramleh- kvalitní rubanice made in England..škoda jen neslyšného hlasu po vtšinu vystoupení, ale jinak masakr
    Skullflower - hodně jse se těšil, nakonec to nebylo nic moc, neb si kapela neumí ani pořádně nastavit komba a dynamiku ke zvukaři - pochopil jsem co chtěli říci a líbilo se mi to, ale chtělo to ještě hráčsky "vybrousit"
    Con-Dom - hodně temná záležitost, tentokrát se Mike odchýlil od klasického PE konceptu někam do deklamativní nihilistické elektroniky typu IRM, ale sílu to mělo pořádnou, navíc se jednalo o ojedinělou prezentaci materiálu z roku 1997, moc dobré!
    Le Syndicat - celkem nudná záležitost - hluk bez většího náboje či smyslu, viděl jsem půlku a šel pryč
    Esplendor Geometrico - škoda dát takovou kapelu po Grunt...normálně působí jejich hlučnější rytmická elektronika velmi silným dojmem po Miku Aspovi vypadali jak Dj průměrné klubové muziky - po intenzivní finské mašině bohužel trochu nudili, tak jsem šel na vzduch
    Consumer Electronics - vynikající nátěr, Philip Best mimořádně perverzní, jako performer super, jako muzikant tam byl více méně k ničemu, ale jinak velká spokojenost, hlavně s hlukovým spodkem, to nemělo chybu
    Black Sunroof a Letera 22 jsem neviděl, tak nemůžu soudit bohužel
    Siglium S - skvělá záležitost temně neurotického ambientu, beaty nevadili a navíc oceňuji zajímavé zpestření line upu
    The New Blockaders - skvělá noise estráda, hodně zvukovej a performnce extrém se znásilňováním podlahy klubu..lidí se baví a nástroje se bortí...výbornej závěr, jako tečka nemělo chybu, škoda jen přilišné délky a technických problémů s mikrofony. Kdyby to zabalili po první odmlce, tak by vystoupení bylo ještě intenzivnější...
    Giancarlo Totinutti - 4 kanálový mix poměrně intenzivních noise prvků - dynamický a přirozený..přes značnou hlasitost šlo o poměrně citlivou muziku, velmi precizně komponovanou, velmi dobré!
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    většinu reakcí jsme si asi sdělili hned v londýně, takže tak nějak víme. tady je ode mě shrnutí pro ty, co nebyli. kdybych měl udělat posloupnej seznam highlightů:

    grunt - krátký, intenzivní a skřípání snímačem po plechu tam naprosto sedělo
    ramleh - PE a nic navíc, nemám co dodat
    consumer electronics - hlazení bradavek a genitálií, flusání na lidi pod pódiem, perverzní jako samotná hudba
    black sunroof! líbilo se mi instrumentálně víc než skullflower, což bylo možná jenom čitelnějšim zvukem. zpěv to ale dost srážel
    lettera 22 - hodně mi to připomínalo jason crumer - ottoman black, tedy takovej abstraktní harsh
    sigillum s - ty beaty si mohli schovat na nějakou tancovačku. kdyby to bylo víc do toho tibetskýho ambientu, zavděčili by se mi víc. takhle tam navíc byly slyšet dvě odlišný stránky, který svou rozdílností ubíraly na konzistentnosti

    jinak co jste řikali na divadlo the new blockaders? mě to bavilo, přišlo mi to jako zamyšlení nad noisem a jakou roli v něm může hrát náhoda. ideální na konec třídenního power electronics wankery:)
    PHACATS
    PHACATS --- ---
    JIŽ PŘÍŠTÍ PÁTEK!!!



    http://www.facebook.com/DivinorumFest
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Tak soudruzi...zítra se budu těšit s některými osobně na rande v londýnském The Dome na Broken Flag magořině...reportík určo podám...
    SDN33
    SDN33 --- ---
    [{}łŁđĐŁđłđł[´˛˛}ł[đ} °°˛`˛˘^^˘˛`[Đjfdg ! ! !


    Extreme Smoke 57 - Who Sold The Scene? - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=sKzQ4LPRGw8
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    AKIMBO: to huci naprosto skvostne...
    AKIMBO
    AKIMBO --- ---
    GULDUR: nak mi to huci
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    novej přírůstek do stáje Radical Matters - IMHO to nemá chybu a dneska si asi pošlu objednávku:

    KASPER T. TOEPLITZ - "PERDU" - Mystery Bass - One Hour piece of Solo Electric Bass - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=1FyYX3syfyk&feature=g-all-u&context=G21758a6FAAAAAAAAAAA
    KILL77
    KILL77 --- ---
    The Oranda Nippon Conspiracy | Grindcore Karaoke
    http://grindcorekaraoke.com/album/the-oranda-nippon-conspiracy
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    připomínám pondělní svátek hluku



    Jeden ze zakladatelů a pionýrů noise hudby známé pod škatulkou japnoise – Merzbow, se v Praze, od začátku své hudební kariéry v roce 1979, ukáže teprve podruhé. Merzbow, vlastním jménem Masami Akita, má na svém kontě již něco přes 350 vtělení do vinylu, cd nebo MC, jejichž vyvrcholením byla nepochybně super kompilace Merzbox, vydaná v roce 2000 australskými Extreme Records, která čítá celkem 50 cd! Pokud byste se snažili vystopovat vlivy, které formovaly rozmanitou noise hudbu Merzbow, byly by na prvních místech pravděpodobně hnutí surrealistů, dada či tradiční japonská forma fyzické performance – Butó. Předtočené smyčky, syntetizátory, elektrické přístroje, počítače, kytarové efekty, jazzové postupy, zvuková syntéza a rozličné formy atonální a arytmické hudební destrukce jsou bezpochyby hlavním poznávacím znamením tohoto legendárního japonského projektu. Výčet spoluprací a hudebních kolaborací Merzbow je stejně pestrý a démonický jako hudba samotná – od stylových souputníků jako K.K.Null, Tetsuo Sakaibara, divokého kytarového improvizátora Keijiho Haina přes drone/popové Boris až po nezmara Mike Pattona a jejich společný projekt Maldoror.

    O roli domácího supportu se postarají mistři wall noisu a hudební experimentátoři světové úrovně Opening Performance Orchestra a černotou načichlí divocí hlukaři Lovci Lebek!

    Koncert se bude konat v Praze v Galerii Divus dne 16.dubna od 21:00 hodin.

    Lístek za 400 Kč bude k zakoupení na místě.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SHIELDAZZ: no, že pokud s námi nepojede asi ještě jeden člověk, tak už se to tak neoplatí a pečeme na to, ale uvidíme..
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    GULDUR: Tak pochopitelně taky řešení. Na Berlín kašlu, to je zbytečná komplikace. Letěli bysme odsud. Jde jen o to, co znamená tvoje "teoreticky" :-)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    pěkný...děcka, kdo ještě hodláte na BF letět z Berlína..my jsme zatím tři a teoreticky máme dvě místa v autě..kdyby jelo celý auto, tak je to bez problému...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    podrobnej line-up Broken Flag anniversary:

    noisefanatics.com • View topic - NEVER SAY WHEN: 30 YEARS OF BROKEN FLAG - 4TH-6TH MAY 2012
    http://chondriticsound.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=47759
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    Sick Seed - The Great Corrupter [Filth And Violence, 2009]



    taková míň agresivní PE, ne nepodobná Nicole 12

    mediafire
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    psal jsem e-mail second layer records, neodpověděli... nicméně na last.fm dnes přidali do line-upu club moral, vortex campaign a lettera 22.
    pošlete mi prosim ty spoje (praha-berlín a potom z londýna) a link na fb event.
    díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam