• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial





    "Kde není místo pro politiku, není místo pro politickou korektnost"

    Síla, post industriální flustrace, náboženská i lidská katarze, křeče a hluky postupujícího tinnitu.

    Přidávejte alba, texty, letáky (i starší), rozhovory, avíza o akcích po Evropě, manifesty a cokoliv podobného a samozřejmě vlastní tvorbu!
    rozbalit záhlaví
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    VOJTABOSS: zájem se počítá...myslím, že to bude velmi výživné, proto doporučuji jeden víkend v listopadu vyhraditi cestování...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    GULDUR: zájem by byl, uvidim, jak se mnoho věcí vyvine. momentálně nemůžu nic slíbit, ale špatný by to nebylo.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    neudělal by někdo v nejbližších dnech podcast Mathausen Orchestra? Jako vzpomínku?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: ále né....to jsou zprávy jak z nosu...vždyť ale nebyl tak starej...škoda..poslední směřování MO bylo více než zajímavé...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    Onda Rock :: E' morto Pierpaolo Zoppo, il creatore dei Mauthausen Orchestra
    http://www.ondarock.it/news.php?id=1016
    RON
    RON --- ---
    GULDUR:
    já souhlasim.Taky jsem to tak myslel.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    SHIELDAZZ: tady jde spíš o to, že by teoreticky, pokud Méďa bude mít tu možnost, byla k dispozici dodávka, tak bychom se vešli všichni a cesta by vyšla na pakatel...
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    Vůbec se tomu nebránim - je to tak zadlouho, že se se mnou dá počítat. Případný kolize s pracovnim procesem budu řešit potom. Na dopravě autem netrvám.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    RON: co takhle, kdybychom vzali tvoji Méďa káru a uspořádali zájezd? Klidně to odřídím tam i zpět, už jsem to jednou jel... Vojto, Lukáši, jeli byste se kouknout na Mannheim?
    RON
    RON --- ---
    GULDUR:
    to teda jo.To už lepší bejt nemůže.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    RON: to musíme všichni...letošní rok je PE zaslíben...nejdříve Londýn a teď toto
    RON
    RON --- ---
    tak toto?To už musim dát.
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    JONY: nemám, ale rád bych. taky kdyby od něj měl někdo Walk With Me nebo A Personal Hell, tu část ze 7" a ještě Amazing Grace ‎– Revival Times (recenze). posledně jmenovaný bych i zakoupil buď CD nebo mp3, cokoliv, ale nesehnal jsem distro a label Desolation House má místo stránek nějaký básničky psaný v Japonštině...
    JONY
    JONY --- ---
    aquarius, ale uz jsem to odeslal
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    JONY: Malignant nebo Freak Animal? (Že bych se přidal k objednávce)
    JONY
    JONY --- ---
    JONY: tak nic, už jsem našel distro, kde to mají
    JONY
    JONY --- ---
    Toho Crumera někdo nemá?
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    SHIELDAZZ: dík, toho jsem si nevšiml. nicméně tenhle údaj se tam obecně často neobjevuje...
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    VOJTABOSS: Na discogs neplivat :-)

    Notes▼
    Recorded 2009-2010 in New York City at Hospital Productions.
    Edition of 500 numbered copies.
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    JONY: to dává smysl. každopádně kdo se v tom má vyznat, když na discogs je to uplně přeházený a stránkách Hospital se člověk skoro nic nedozví...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam