• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GULDURPower Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial
    KILL77
    KILL77 --- ---
    MK9 - Resist (full) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cPlWYtnzEoc
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    PARAZITNIOPICE: upraveno i v záhlaví...
    PARAZITNIOPICE
    PARAZITNIOPICE --- ---
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Final Sevice.m4v - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=QHMOSfN43Lo&feature=youtu.be


    Budeme mít tři kopie na prodej, měli bychom se dostat tak na 250 Kč (jsou to teda CD), měl by někdo zájem?
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    VOJTABOSS: No vidim misto a datum, ale nevidim ktery kapely budou kde.. :D
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    šup s váma do záhlaví...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    PARAZITNIOPICE: hustě, pořádá phuture uknown? Con-Dom a MK3 geniální!
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    ALADAR42: datum tam máš (26. a 27. října) místo a kapely taky. jinak teda jo, vypadá to dost tajemně, já to cenim.
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    VOJTABOSS: Tak o to mi ani tak nejde, jenom proste jsem barbar a posloucham vsechno na PC, kazetak nebo CD prehravac uz ani nemam.. takze kdyz uz nejaky to CD poridim, tak si ho jenom ripnu a uz na nej nikdy nesahnu. :)

    PARAZITNIOPICE: Hele, nevim jestli sem blbej ja, nebo ten plakat, kazdopadne sem z toho vycetl uplnej prd.. :D
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    další release by měl být na kazetě, jak doufám, takže uvidíme...ty cd-r vybral label, a jelikož jsme dostali takhle šanci, tak jsme toho využili...po vyprodání (pokud nastane) to určitě hodíme free...to je jasný...já jen doufám, že se Maričinovým vrátí aspoň ta práce na ručním šití obalů...
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    upřímně, kazety jsem zažil, vinyly jsou pro mě retro, ale s voskovým válečkem jsi mě přechytračil ;)
    KILL77
    KILL77 --- ---
    jo, voskový váleček by byl skvělý
    VOJTABOSS
    VOJTABOSS --- ---
    souhlasim s ALADAR42: . rád podpořim, ale myslim, že většina lidí - stejně jako já - by ocenila jiný, archaičtější médium.
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Ja sem si rikal, ze pro tyhle limitovany veci by bylo prave dobry pockat az se to vyproda, a pak to hodit na net nekam - Bandcamp bylo jenom prvni co me napadlo, mam ho nejradeji. :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: resp. na cd-rku je celkem šest skladeb...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: ano..je to totéž...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    tak to demo a toto ep co vychází je jedno a to samé?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: jasně...no my právě máme zatím jediný kus diskografie, a to je právě ono demo EP....což mi přijde brzo na bandcamp...tak to asi hodíme spíš na ten soundcloud...
    KILL77
    KILL77 --- ---
    no myslím, že je jedno co je obvyklé
    tak udělejte bandcamp a máš tam hned dvě věci, demo a ep
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KILL77: no obvykle tam celé nahrávky nebývají, ale myslím, že by to neměl být problém, jen to proberu s Waldemarem, jakožto vydavatelem, jestli mu to nevadí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam