• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIMINATASAPosmrtné zkušenosti - the A.D.E.
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    Jo zítra od 20:00
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    Zítra bude Miloslav Kočí vystupovat na této akci [ BEATS UNDER THE REEFS VOL. II / festivalfestival / 13.5.2011 / CR - Stredocesky kraj - Jarov u Berouna ] a bude hrát písně od Posmrtek v trošku pozměněné úpravě :-)
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    Velikonoční nadílka: na bandzonu máte 2 novinky Get up stand up a Marrihuana reggae nahrávky z Vagónu, tak si to užijte :-) Ještě bych zapomněl poděkovat všem těm, kteří přišli 21.4. do Carpe Diem a těm, kteří nepřišli snad přijdou příště :-)
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    http://i.nyx.cz/files/00/00/05/81/581031_ecaf105ec2b3f28486e4.jpg

    Kubou vytvořená pozvánka na čtvrteční koncert :-)
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    Kapela dává dohromady nový hit s pracovním názvem "Metro" a brzy budou další písničky na banzone (živje z Vagónu) :-)
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    Na bandzone přidáno oficální video Kéž má láska http://bandzone.cz/posmrtnezkusenostitheade?at=video;vi=10648 :-) enjoy :-)
    JIMYHILL
    JIMYHILL --- ---
    to jsou dobrý zprávy:-)
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    Plánují se velice brzy :-) některé už jsou nahrané, jen se musíme dohodnout, kdy spatří světlo světa :-)
    JIMYHILL
    JIMYHILL --- ---
    Když jsem v televizi viděl před mnoha lety reportáž o týhle kapelce,tak mě to tak rozdělalo,že když jsme jeli kamkoliv na výlet,nesměla v autě chybět kazeta s touhle muzikou.
    Koncert bohužel nedám,ale poslech bych rád nový věci...Jsou nějaký nahrávky?
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    budeme se těšit :-)
    KRSNA
    KRSNA --- ---
    cool..jedna z mých oblíbených českých kapel, kterou jsem po hříchu ještě neviděl ive, tak to budu muset toho 21.4. napravit...
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    Tak snad se to v Carpe Diem bude líbit víc, doraž uvidíš :-)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Naposledy jsem viděl posmrtky v Šambale ve městě Sázava a moc se tam nepředvedli...
    DIMINATASA
    DIMINATASA --- ---
    Tak diskuze je založená :-) nejlbižší koncert se bude konat [ Posmrtné zkušenosti - Carpe Diem / koncertconcert / 21.4.2011 / CR - Praha - Carpe Diem ] mile rádi vás uvidíme :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam