• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JOSLIACKY: ten nadech, na to si i clovek zvykne, ale ta hruzna komprese - vubec nejsou videt detaily travy, prijde mi to, jak extrapolovana fotka z 800x600 na 5Mpix
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    NECROMAN: ...nezda sa Ti, oproti sony ci nokia je to dost zle, fotky su prepalene a hlavne ten ruzovy stred, ale to je u vsetkych htc, ja som dokonca zakryl takou foliou blesk na svojom HD7 aby tak nepalil, ked fotim s bleskom, ale aj tak je to priemer co sa tyka fotenia :-( ale na druhu stranu je to jedina vec co mi na HD7 vadi
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: vypnuti defakto jen zamkne klavesnici a vypne displej, tam aplikace zustane spustena.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: nevim jestli je problém něco přidat, ale spíš bych to viděl na nedotaženost, protože když telefon při psaní zamkneš, tak se zpráva uloží.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zda se mi to, nebo HTC HD7 foti vyslovene mizerne? Zkusebni fotka dneska z Petrina - dost svetla, zadny pohyb:
    naruzovela, to je videt hned, a komprese detailu silena - viz trava uprostred fotky O.o
    komprese fotek se nijak zmenit neda... to uz muj Sony Ericsson W880i fotil lepe
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zjistil jsem dalsi neskutecny problem u WP7 - pokud pisete SMS a vratite se do hlavniho menu, tak se rozepsana zprava neulozi, proste se zahodi... to uz umela snad i Nokie 5110 pred 12 lety ukladat rozepsanou zpravu, ne? To je takovy problem pridat jednu stringovou promennou a jeden appClose event handler, ktery ulozi aktualni zpravu pri ukonceni aplikace?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: tak bing neni na ČR ještě pořádně stavěnej. Pro angličtinu to docela jede
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: aplikaci zatim moc nemam - z tech z marketplace pouzivam pravidelneji pouze Google search - vraci mnohem lepsi vysledky jak Bing. Dale Twitter, Shazam, Flashlight, Lists a WP7 news.
    Zkousel jsem Opera Link for WP7, ale to nejak nefungovalo :(

    Jinak HTC vydalo aplikaci, ktera umoznuje pripojit se k Hidden WiFi - to se muze hodit.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: settings - keyboard - correct misspelled words
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemate nekdo tip, jak vypnout automaticke opravy pri psani SMS? Casto se mi stava, ze mi mobil sam opravuje ceska slova na podobna anglicka ve vire, ze to je muj preklep, coz dost zdrzuje.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    co aplikace? já:
    4th & mayor (klient pro 4sqr)
    AT&T Code scanner
    BBC News Mobile
    Cocktail Flow (doporučuju pro alkoholiky)
    Conf call dialer
    FB
    Flickr from Yahoo
    Flixster
    Games
    IGN
    IMDb
    Last.fm
    moTweets Pro
    My Trips
    Netflix
    OneBusAway (busy pro Seattle)
    Outdoor navigation
    Panorama shot
    Play to
    Shazam
    Show me (tohle je moc dobrý, ale nevim jak to pofrčí v čechach)
    Tool box
    TumbleBee
    Weather&Clock
    Yelp
    Youtube

    Toť vše. Příště budou hry :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dohoda s Nokii ohledne stroju s WP7 byla podepsana:
    Microsoft and Nokia Sign the Definitive Agreement
    http://windowsteamblog.com/windows_phone/b/windowsphone/archive/2011/04/21/microsoft-and-nokia-sign-the-definitive-agreement.aspx?TW
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novy "Windows Phone 8" s kodovym oznacenim Apollo je ocekavany v roce 2012
    8 Windows Phone Must Haves In Apollo
    http://mobilitydigest.com/8-windows-phone-must-haves-in-apollo/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Microsoft prohlasil, ze jailbreaknute telefony (ChevronWP7) konci u updatu Nodo - zadny dalsi jim neprijde:
    Microsoft maintains NoDo is the end of the line for Chevron updated phones - Windows Phone 7 Central
    http://windowsphone7central.com/news/microsoft_maintains_nodo_is_the_end_of_the_line_for_chevron_updated_phones-04-20-11.php
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    a jinak mi to včera stahlo oba ty updaty konečně
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: LG Quantum - předevšimm kvůli klávesnici
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Je libo HTC 7 Trophy za €179 = 4400 Kc nebo Samsung’s i8700 Omnia 7 €249 = 6100 Kc ?
    Windows smartphones get massive price cuts
    http://www.fudzilla.com/mobiles/item/22470-windows-smartphones-get-massive-price-cuts
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dam na nastenku seznam, kdo ma z NYXu jake zarizeni s WP7 - at muze kdokoliv kontaktovat majitele stejneho modelu pro pripadnou radu nebo informace, jak je s nim spokojeny.
    Pokud tam chcete byt, tak mi kdyz tak dejte vedet do posty, dik :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: mně nedorazil žádnej. Kolega se stejnym founem už má oba, kolegyně jen jeden :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam