• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    ROTTWEILER: Microsoft.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROTTWEILER: WP7 je zatim mlada platforma a Mango pokud vim bude pro vsechny stavajici zarizeni. Vic se nevi, ale da se cekat, ze v budoucnu budou stavajici zarizeni take nekdy vyrazeny z dalsich updatu.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Je někde řečeno, kdo odpovídá za updaty? Prostě zda je nějak řešeno to, že třeba u Androida prostě update některá zařízení ani nedostanou. Jak toto má řešen WP7?
    KYTT
    KYTT --- ---
    NECROMAN: super, to sem chtěl slyšet. díky moc!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KYTT: mobily jsou bud prodavane od urciteho operatora, potom maji upraveny OS s nejakymi aplikacemi navic prave od operatora, a nebo jsou "ciste", tj vychozi vyroba ve volnem prodeji. Sedy dovoz jsou tipuji skoro jiste ty "ciste" stroje, ktere nejsou nijak vazane na operatora. Ja mam HTC HD7, take asi sedy dovoz, bez upravy operatorem, a aktualizaci Nodo mi to nabidlo hned jak jsem ho pripojil k Zune aplikaci v pocitaci, takze s updatama bych problemy u sedeho dovozui nevidel.

    Jinak take doporucuji osahat si ten mobil nekde v obchode, ja se na ten muj kousek sel podivat 2x a presvedcilo me to, ze jo, akorat tu cenu tam meli jeste puvodni, tak jsem to koupil jinde o 4 tisice levneji :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    ADAMFC: mouchy do Manga toleruju :))
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KYTT: :) koncept je dobrej, much zatim dost.. ale cesta dobrá bych řek. Jen to koumej, jen to koumej - budu potřebovat návody, jak se co dělá, až budu v čechach :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    ADAMFC: kdyby se mi ten koncept nelíbil tak do toho nejdu :))
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KYTT: tak to bude další stěžovatel na jednoduchost systému :)))
    KYTT
    KYTT --- ---
    Ahoj,

    kupuju HTC Trophy 7 a mám podezření, že je to šedej dovoz. Chci se zeptat jak to funguje u takovejch telefonů s aktualizacema. Dejme tomu, že ten telefon byl třeba zakoupenej v Anglii, já do něj strčim českou simku. Slyšel sem, že v Mangu má bejt aktualizace, která přinese českou klávesnici. To je v podstatě jedinný co chci, telefon jinak v češtině nepotřebuju. Vim, že aktualizace pro WP7 jdou nějak přes operátora, tudíž by mě zajímalo jak to s timhle je.

    Díky!
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: to som nehladal.. ale toto je aj pre non-US residents walkthru.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: notykravo, nejaky vycuc "jak prodavat aplikace z CR" by nebyl? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevite o nejakem webu ci foru v CR, ktere se zabyva vice platformou WP7, kde se treba schazeji vyvojari a nadsenci? Neco malo je na smartmania.cz a samozrejme XDA, ale jinak nic moc nevim?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    chevron shit ain't working :/
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    sak to
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: take me to laka - piratit ani nemusim, jen bych si rad testoval aplikace v mobilu, coz nejde, pokud clovek nema Developer unlock
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ako je to s chevronom ? typek mi tu tvrdi, ze na mango sa updatovat bude dat aj ked to tymto sposobom "jailbreaknem" ...
    neskusal to niekto ?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    sakra to mi tam právě vyhovuje, že je to bez něj.. na zadání si to rád otáčim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak uz take testuji WP7 Mango v emulatoru, co je u SDK. Co mi zatim trochu vadi je to, ze nyni sice uz jde zadat adresu v prohlizeci na sirku, ale ten adresovy radek nelze odebrat, takze ma clovek o kus mensi obraz, grr.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jake nove veci lide zjistili z SDK pro WP7 Mango? - pekny seznam zmen:
    Mango new features currently available in the Emulator - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1094668
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    Microsoft outlines new features for Windows Phone Mango's Music and Video Hubs -- Engadget
    http://www.engadget.com/2011/06/04/microsoft-outlines-new-features-for-windows-phone-mangos-music/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam