• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VIRTUALVOID: tak. za dolar to beru :)))
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ffffuuu icq uz som dlho realne nepotreboval ;) a na skype mam bossov z work = do not want. :D ale za 10$ ? neni yo moc?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DEMONOFANARCHY: za $10 to oželim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Prvni recenze WP7 Mango - nektere weby dostaly do rukou mobil s betou Manga, zajimave cteni :)
    Mango reviews hit the web, reveal some new features - ForeverWP
    http://foreverwp.com/articles/mango_reviews_hit_the_web_reveal_some_new_features-06-21-11
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: zatim neni konkurence, tak si to mohou dovolit... ale az bude Mango a podpora socketu...
    Jinak pro IM mi zatim v pohode staci webovy klient meebo, sice slaba alternativa, ale funguje :)
    Meebo — Together is better
    http://www.meebo.com/
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: mrknu se na to, i jak fachá IE. Jinak kolegove už to maj. Já bohužel nejsem kmenovej zaměstnanec, tak si to nemůžu nainstalovat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: kde jsi se dostal k Mangu? :)
    Jinak dotaz - jde schovat adresa v IE9, kdyz je na sirku, nebo tam proste visi a obrazovka je o petinu mensi/?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    tak sem zběžně projel mango a je to zajímavý. Pár praktickejch věciček
    - všechny meníčka ve všech aplikacích, stejně jako hlavní nabídka a nabídka aplikací se daj rozsortovat podle písmen nebo podle kategorií
    - Již zmíněný spojení vláken pod jeden kontakt - SMS, maily, twitter...
    - Spousta vychytávek pro práci s mailboxem a kalendářem - resp. ve svý podstatě duplikace toho, jak se dá pracovat s Outlookem 2010 na pc
    mailboxy se daj spojovat do jednoho, takže třeba já mam dva Gmaily, takže si z toho v mobilu můžu udělat jeden
    - přepínání mezi běžícíma aplikacema výběrem z thumbnailů běžících aplikací
    - vylepšený ovládání hlasem
    - vylepšený xbox live centrum

    víc sem zatim nechyt. Pokud vas napadá nějaká konkrétní funkce, nebo předpokládaný chování, tak sem s tim - mrknu se na to.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    zevraj cz bude mat buduci mesiac moznost apphub membership?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jinak take jeden dobry trik - pokud pisete hlavne cesky a nepotrebujete to anglicke doplnovani slov, tak to lze vypnou v nastaveni a klavesnice vam bude potom zabirat i mene mista na obrazovce - to se hodi hlavne na sirku :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: a mas nastavene ceske prostredi? Ac mobil nema cestinu, tak lze nastavit ceske narodni prostredi a potom ti to zobrazuje uz ted cesky mesice a dny v tydnu. Mozna to ma vliv i na trideni lidi v people hubu
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    já jsem vytvořil chobota a byl pod C :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    já mam těch kontaktů od Ch bohužel šest a bohužel by mi to nabouralo adresář. Jinak ani jeden z nich neni čech, ale ukazujou se až po H, což je v anglickym prostředí docela zajímavej nesmysl.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: zkuste to take schvalne, jestli je to reprodukovatelne... je docela jen mozne, ze to smazani vyvolalo globalni prepocitani pismenek a proste se to dalo do poradku.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: to je hodně slušnej objev!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Update - jak jsem nedavno psal, ze se mi nezobrazuji indexy pro kontakty zacinajici D, E, F... tak jsem dnes smazal jediny kontakt zacinajici na CH a hle, vsechny indexy pro D,E,F uz jsou v poradku - ze by nejaky bug zacleneni ch z ceske abecedy do poradi pismen v indexu? :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    yebaaa
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vyvojari jailbreaku ChevronWP7 spolupracuji s Microsoftem na legalnim nastroji pro "vyvojarske odblokovani" telefonu za maly poplatek!
    ChevronWP7 "Labs" to bring low-cost homebrew to Windows Phone - Windows Phone 7 Central
    http://windowsphone7central.com/articles/chevronwp7_labs_to_bring_lowcost_homebrew_to_windows_phone-06-17-11
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    ROTTWEILER: Microsoft.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROTTWEILER: WP7 je zatim mlada platforma a Mango pokud vim bude pro vsechny stavajici zarizeni. Vic se nevi, ale da se cekat, ze v budoucnu budou stavajici zarizeni take nekdy vyrazeny z dalsich updatu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam