• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: ja mam backup, nastastie. momentalne som preflashoval tu svinu na pre-nodo a skusim chevron. ak to nepofici.. urobim restore a fucktory reset :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: lol, no porad muzes zkusit factory reset, ktery popisuji v tom navodu na upgrade na 32GB kartu, nejak tusim pri startu musis drzet oba volume buttony a jeste power a pak smazat celou kartu, nebo jak to je
    [Tutorial] Upgrade your HTC HD7 memory to 32 GB - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=883582
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    lebo som kokot omylom chytil telefon tak, ze som sa chytil power buttonu :D
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    no a ja som ho pravdepodobne odjebal :( htc screen a nic
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    no do pici :( stale sa mi zobrazuje po reboote ten prijebany update screen s preskrtnutou sipkou smerom k telefonu. co s tym? :((
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    DEMONOFANARCHY: ako dlho ti trval update na 7661 ? mam taky zly pocit, ze sa mi to zaseklo tesne pred koncom :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak vidim ty diskuze a vsechno, tak se asi o vikendu na ten update take vrhnu :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: tu:
    [HOW TO] Mango Beta Update - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1148123
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: kde sa da sosnut ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: je treba stahnout nejakou betu Zune 4.8, tu mas?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    DEMONOFANARCHY: mno a ten restore.bat si skusal ? mne to vyrobilo aj backup-premangostate.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    hmmm, moment ono to chce este jeden update. uvidim potom, ale zatial u mna sklamanie
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    tak som to skusil aj ja, a teda mrte zmeny nevidim :D skor naopak, zhorsil sa aj performance (HTC HD7).
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    DEMONOFANARCHY: nebude tato verzia manga len nejaky trial ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: nejde Zune - takze nefunguje sync fotek do pocitace a moznost nahravat hudbu? To snad ne, to bych asi ozelil.
    Jeste dotaz - lze schovat adresu v prohlizeci na sirku, nebo proste zabira kus obrazovky?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: dej pak vedet, jak funguje - zda to je spise prinos, nebo to pada a je to o nicem :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: pripomnel jsi mi firmy, ktere rady a pravidelne delaji backup systemu, ale jeste nikdy nezkouseli restore... az jednou na zkousku a samozrejme, ze se vsechno pos...lo a nic se neobnovilo - takova tradicni historka mezi vyvojari :D
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    hlavne se z teho neposrat =]
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam