• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EXAGE: icq je problem - ted pry vysla aplikace IM+, ktera to umi, ale je placena :( jinak Mango umi nativne Windows live messenger, na icq je zatim asi jedine reseni meebo.com
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    NECROMAN: MICTECH: KYTT:

    Díky, určitě bych plánoval datovej tarif, ptám se jen že jsem v jedné recenzi četl že to nejde jednoduše vypnout..
    Ještě jedna věc, co IM klient na ICQ.. existuje a jak ho do tel dostat.. ?
    KYTT
    KYTT --- ---
    EXAGE: 1) používám arkwords kde je překladač, slovník to úplně neni, ale pro základ to stačí :)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    EXAGE: 5) Ano, pri vytaceni cisel se ti zobrazi klasicka telefoni klavesnice
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EXAGE: 1) nevim
    2) ano, je to primo v settings, ale mit takovy telefon bez interetu, to je hrich :)
    3) je tam pocitadlo znaku a SMS
    4) ne, zatim
    5) jen querty; v Mangu si muzes ulozit vice rozlozeni, treba en a cs, a prepinat mezi nimi jako ve Windows
    6) HTC HD7 opravdu nema kvalitni fotak, take multitasking v Mango beta je docela nedotazeny. IE9 je sice lepsi, ale porad zaostava. Nejvic mi ted ale chybi podpora nakupovani aplikaci z Ceska a take nemoznost publikovani aplikaci. Vydrz 2 dny, jako u vetsiny smartphonu.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Mám pár dotazů: 1) Lze stahnout jako apl. z marketu nějáký free slovník AJ-CZ ?
    2) Lze něják jednoduše vypnout datové přenosy v settings ?
    3) Pokud napíšu sms která je delší, odešle se jako sms nebo jako mms ?
    4) Lze rozběhnout na HTC tethering bez unlocku ?
    5) Nabízí telefon kromě qwerty také alfanumerickou klávesnici ? (rozvržení jako na klasickém telefonu)
    6) Co vám na WP7 nejvíc chybí ?
    Díky
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Ahoj, vlastní někdo Mozarta ? Je teď za docela zajímavou cenu, tak mě napadlo zkusit 7ky.. :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Funguje vam v Mango beta navigace na mape? Ja mam na mape stale jen ikonku "me", ale treba na tomto videou ikonky 4 - me, scout, navigace a jeste neco
    YouTube - ‪Windows Phone 7 Mango - turn-by-turn navigace v ČR‬‏
    http://www.youtube.com/watch?v=lvRvD7Lv1Ek

    je treba mit US profil, nebo to v bete vubec zatim neni?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zkuste s Mango testy prohlizece jako FishIE tank a Speed reading :)
    Internet Explorer 9 Mobile Test Drive
    http://ie.microsoft.com/testdrive/mobile/
    KYTT
    KYTT --- ---
    IM+ drops in price to $4.99 | wpcentral | Windows Phone News, Forums, and Reviews
    http://www.wpcentral.com/im-drops-price-4-99
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: jak řiká KYTT. já to využívam předevšim kolem třetí hodiny v noci a volam tágo, nebo potřebuju s někym mluvit a už nejsem schopnej nic hledat :D
    KYTT
    KYTT --- ---
    NECROMAN: to je tam odjakživa :))
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    DEMONOFANARCHY: Ten zvuk fotaku je podle me narizeni EU.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Objevil jsem vychytavku - pokud drzite tlacitko home, tak se spusti zvukove vyhledavani, kterym je podle vseho mozne ovladat cely mobil :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak uz mam Mango, instalace podle XDA bez problemu - hned teda cloveka prastilo do oci to indexovani aplikaci podle pismen, coz je spise prekazkou a dale v prohlizeci je dole adresa a refresh button, i kdyz je to na sirku (grr), co mi ale nejvic vadi je to, ze tam neni primy odkaz na taby a favorites (grr) - drive to byly dole 3 buttony add-to-favorites, favorites, taby + settings a ted je tam jenom adresa, refresh + settings. Na taby a favorites musim pres settings menu, coz me pekne s..e. Daji se nekam hlasit chyby a feedback?

    Dale ceske prostredi pro HTC HD7 neni a asi ani nebude, je tam konecne ceska klavesnice, QWERTZ (grr), vychozi doplnovac domeny je stale .com a .cz je az v lokalni nabidce.

    Po probuzeni telefonu ukazuje datum v nejakem podivnem formatu
    01 července
    a ne česky
    1. července

    Pribylo par novych nastaveni jako seznam ulozenych wifi, battery saver, ale jinak nic vazneho. Subjektivne je o neco rychlejsi preklapeni obrazu, ale musim jeste pockat, jak se to projevi v realu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Co jsem cetl, tak u toho beta Mango nepujde primo aktualizace na finalni Mango - bude treba rollback na backup s NoDo a z toho update na Mango, takze se vam take ztrati vsechny fotky, hudba, konverzace a dalsi veci, ktere si pridate po instalaci beta Mango do jeho odinstalovani... kdyz uvazim, ze fotky se synchronizuji samy, kontakty a emaily take, tak to snad nebude takovy prusvih.
    KYTT
    KYTT --- ---
    poslední dobou je to teda každej den obrovská smršť novejch apps...vývojáři evidentně tomu systému docela věřej
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    proveden backup...
    nainstalovan prvni update...
    instaluje se Mango beta...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak uz provadim Mango update...
    backup in progress...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ja to jebu... cele mango :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam