• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    JOOP: víš čim to je? Protože se ve státech na SMSky sere a používaj se fakt v mnohem menšim měřítku, než kdekoliv jinde. Což samozřejmě ukládání neomlouvá.
    JOOP
    JOOP --- ---
    Spis jsem cekal, ze se v Mangu budou rozepsane smsky ukladat, tak jak to funguje snad u vsech telefonu, ale zase nic. Microsoft proste vzdycky musi bejt jinej :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Maly update - Mango beta obsahuje napovidani ceskych slov pri psani SMS a zprav obecne, a docela to i funguje, to je dobra zprava :)
    JOOP
    JOOP --- ---
    NECROMAN: To by i vysvetlovalo tu naprosto stejnou hodnotu, jako u ramky :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JOOP: me spise prijde, ze ten test funguje spatne v Mango a pouziva ramku a ne kartu - ta karta je CLASS 4 coz ma byt min 4MB/s, hodne bych se divil, kdyby novy OS zpusobil, ze to najednou bude cist 13 MB/s :)
    JOOP
    JOOP --- ---
    Tak to fakt vypada, ze Mango prinasi vyssi vykon. Hlavne prenosova rychlost u storage je znatelne vyssi.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    LG Quantum, ten poslední ofiko update
    CPU: t: 21623ms, Seq: 11075ms, Par: 10548ms
    data: t: 21623, mem: 13,07 MB/s, storage: 2,31
    gpu: 662 frames, 22 fps
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ono aj tak viac ako 30fps nedostanete, je to tam fixed timing.
    JOOP
    JOOP --- ---
    Samsung Omnia 7, Mango beta 7.5.7661
    cpu: time 16184ms, sequential 8316ms, parallel 7868ms
    data: time 6445ms, memory 13,07 MB/s, storage: 13,07 MB/s
    gpu: 695 frames, avg: 23 FPS
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Trophy, OS 7.0.7392.0 (pokud se nepletu, tak to je nodo)
    CPU: time 21317, seq 10888, par 10429
    DATA: memory 13,07 MB/s, storage 3,27 MB/s
    GPU: 701 frames, avg 23 fps
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN:
    WP BENCH pro WP7 ke stažení v Marketplace | iPDA.cz
    http://ipda.cz/?q=novinka/wp-bench-pro-wp7-ke-stazeni-v-marketplace
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vyzva - zkuste si stahnout aplikaci 'WP bench' do mobilu a dejte sem sve vysledky - vzdy model, verze OS, vysledky tri testu. Docela me to ted zaujalo, protoze ve videu o HD7S dosahle benchmark o dost mensich cisel, nez u me na HD7 s Mango beta - ze by novy OS prinesl i vyssi vykon?

    Moje skore:
    HTC HD7, Mango beta 7.5.7661
    cpu: time 16316ms, sequential 8434ms, parallel 7882ms
    data: time 6653ms, memory 13,07 MB/s, storage: 13,07 MB/s
    gpu: 699 frames, avg: 23 FPS
    KYTT
    KYTT --- ---
    How to Sync Multiple Google Calendars in WP7 Mango Beta
    http://pocketnow.com/windows-phone/how-to-sync-multiple-google-calendars-in-wp7-mango-beta

    k těm více kalendářům pod jedním google účtům..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EXAGE: jo to pouzivam, je to fajn, ale ani uz nevim, co vsechno to pridalo a co to umelo od zacatku :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    ADAMFC: Našel jsem že by to jít mělo přes aplikaci Attentive Phone od HTC. :)

    http://www.youtube.com/watch?v=sdsP2N2ZtSU
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: tak!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: ale pokud si koupis HD7 namisto iPhone 4, tak usetris cca 6 tisic a to je suma sumarum 9 bas plzni zdarma s HD7 :D
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    EXAGE: nikdy se mi nestalo, že by to nešlo přijmout. Uznávam, že tohle je problém ale - prohospodaříš vteřinu života s každym přijatym telefonem. Když budeš přijímat 20 hovorů denně, tak jsou to 2 hodiny za rok. Když bys používal ten samej telefon dva roky, tak přijdeš o 4 hohiny života. Převedeno na peníze, pokud máš průměrnou mzdu, tak prohospodaříš 600 Korun během dvou let. A za to už je basa plzní.

    Dobrej slogan - Kupte si iphone, dostanete zdarma basu plzní!!!
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    ADAMFC: Čekal jsem podobnou reakci :)). Ptám se na to, že Androin i iOS to mají jedním tahem. Tady to jsou dva, navíc jsem narazil na zmínky o tom, že občas to přijmout nejde vůbec.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    EXAGE: neni to už trochu píčovina? :) Kdyby se to přijímalo jen cvaknutim, tak se budeš ptát, jestli to lze změnit na nějaký tažení a pak cvaknutí, protože se ti to při zamčenym telefonu mačká samo v kapse
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam