• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    BLACKSUN
    BLACKSUN --- ---
    ROTTWEILER: Podobně jako nákupy na marketplace v telefonu.. pokud máš založenej zahraniční (US) live účet, tak už zbývá změnit jenom locale windows (nesouvisí se zobrazeným jazykem ani jednotkama..) a najednou se celý Zune změní, celkem mě to překvapilo.. v pravém horním rohu pak máš signin, a musíš se přihlásit do nějakého live účtu co je spárovanej s telefonem a má nastavené zahraniční locale, který je navíc stejný s locale windows (jinak to dá error při loginu)...
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Jde prohlížet nějak Market ze Zune? Jsem to zkoušel a mělo to problém s mou zemí...
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Už mi jde vytvořit účet. Je rozumný dát do Publisher name diakritiku? Chci si tam dát jméno.
    KYTT
    KYTT --- ---
    jj výkonostně je to bída...nedivim si, že to šlo s cenou tak na dno...
    BLACKSUN
    BLACKSUN --- ---
    tak jsem si taky zkusil IM+ a contact list je neskutecne pomalej.. i pri prepnuti na zobrazeni pouze kontaktu, ktere jsou online, celej seznam poblikava a filtruje se behem posouvani seznamem..

    jinak s nastavenim jsem problem nemel. ty soupatka se chovaji jako checkbox takze staci jenom tuknout..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zkousel jsem prave to IM+ Free u ICQ a prijde mi hodne pomale, scrollovani seznamem uzivatelu a prepinani mezi obrazovkami - mate take takovou zkusenost? Jinak ktery chytrak vymyslel settings stranku s soupatky na zapnuti/vypnuti na tabech vedle sebe - kdyz chci neco soupatkem prepnout, tak namisto toho posunu obrazovku na vedlejsi tab - to je vazne uzasna ficura.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Nesetkal se někdo s následujícím problémem jako student? V DreamSpark jsem normálně ověřen a mohu stahovat, co chci, ale v AppHub se mi zaregistrovat nedaří.

    we weren’t able to validate your dreamspark account.

    Unfortunately, we weren’t able to verify that you’re a student with a DreamSpark account. This could be caused by two reasons:

    You haven’t completed the DreamSpark verification process. If not, getting verified is simple and won’t take more than a few minutes. Visit DreamSpark now to get verified.

    You aren’t signed in with the same Windows Live ID that you used to verify your student status on DreamSpark. Try signing in again with the same Live ID that you used to set up your DreamSpark account.
    After you’ve successfully verified your student status on DreamSpark or signed in with the correct Live ID, try registering here again.

    If you’re not a student, you’ll need to register as an individual or a business to continue. Go back to registration
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: tak dokud nebude Mango oficialne venku, tak zadna aplikace nebude Mango ready na Marketplace, pokud se nepletu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KYTT: verze zdarma s reklamou, beru :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    dobre spravy... obe
    KYTT
    KYTT --- ---
    IM+ now sports a free version | wpcentral | Windows Phone News, Forums, and Reviews
    http://www.wpcentral.com/im-now-sports-free-version

    tadaaa
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Odemceni pristroje na testovani pomoci ChevronWP7 oficialne za $9 - to zni fer :)
    ChevronWP7 Labs to developer unlock for $9 - Windows Phone Hacker
    http://windowsphonehacker.com/articles/chevronwp7_labs_to_developer_unlock_for_9-07-19-11
    KYTT
    KYTT --- ---
    H_U_N_T_E_R: v září :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nokia Sea Ray s Mango vypada uzasne!
    Nokia Sea Ray video leaks out, reveals the unknown - ForeverWP
    http://foreverwp.com/articles/nokia_sea_ray_video_leaks_out_reveals_the_unknown-07-19-11
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    SLUPKA: jj český uživatel bude moct stahovat až s ofic. mango update, takže někdy na podzim.
    Takový jsou alespoň mý poslední informace
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    NECROMAN: To mám radost. To se dneska hned registruji a hned se do něčeho pustím. :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jeste resim - mam se registrovat pres sestru, co je student a tedy zdarma, nebo zaplatit tech $99? :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Takže český uživatel smí nahrávat do Market Place, ale zatím si český uživatel nic nestáhne? Chápu to dobře? :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak ted abych oprasil to demo Fish Fillets, na ktere jsem uz mesic nesahnul :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam