• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HA - tabulka dostupnosti novych sluzeb, co budou ve WP7 Mango :)
    Windows Phone 7 Feature Availability Matrix: The Mango Edition - Andrew Tech Help
    http://www.andrewtechhelp.com/andrews-tech-opinions/126-windows-phone-7-feature-availability-matrix-the-mango-edition
    u nas - nic, jen ten Marketplace
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: lucker :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    tak jsem provedl hard reset pomoci zmacknuti up, down a power, smazala se mi vsechna moje data... ale svete div se, po restartu mam Mango 7712 funkcni se vsim vsudy :D
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: preflashuj ho naspat. aj bricknute fony tak idu..
    KYTT
    KYTT --- ---
    haha

    Quantum users getting a foreign LG App Store? | wpcentral | Windows Phone News, Forums, and Reviews
    http://www.wpcentral.com/quantum-users-getting-foreign-lg-app-store
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    hm, tka jsem si asi bricknul phone, zaskl se mi pri zapnuti na bile obrazovce HTC a nic se nedeje, restart nepomaha :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pokud by se vam to zaseklo na prvni obrazovce "zjistuji misto potrebne pro zalohu" vice jak 5 minut, tak dejte cancel a zkuste to znova - pomohlo u me
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zune mi prave nabidl update na Mango beta 2 7712 (mam mango beta pomoci toho toolu) :-O jdu updatovat!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: to datum na konci neni vyprseni buildu, ale cas vytvoreni buildu - 7. cervna 2011
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: ked si pozries about tak tam na konci toho versiontag mas "_Trial", vraj sa z toho cisla da aj zistit ked ty konci ale to uz niesom isty :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: jak trialka? tam je nejak hardkodovane datum, kdy to prestane fungovat?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    DEMONOFANARCHY: ja som mal mango beta nainstalovane 30 minut a potom som radsej preflashoval ... ono je to totiz len parmesacna trialka.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VIRTUALVOID: němčinu to prej taky dává v pohodě, tak máš docela výběr :D
    Oni používaj tu samou technologii co u kinectu. Majkroft strajks bek
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ADAMFC: ja mluvim cesky, slovensky, und naturlich deutsch, and ofcourse english with some maryland / boston accent :D
    it ain't problem for me, u feel me? :D
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VIRTUALVOID: no má mango. Nikdo jinej to nehlásil a já to bohužel nemůžu nijak ověřit, protože nemam káru s BT. Ale jedna z hlavních předností manga má bejt rozšíření hlasovejch funkcí. Jen teda pochybuju, že to dá češtinu :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ADAMFC: tak z toho strikam ! to bude v mangu ?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MUSTAFA: v podstatě. To za tou pomlčkou je podkategorie jazyka - en má UK, US, AU, NZ atd. Těch LCIDů (Locale ID) je asi 120 a nefungujou pro všechny stránky. Prostě jen kde existuje ta jazyková mutace
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    ahh uz jsem to pobral :D tam je dulezity to cs a za pomlckou pak krom cz muze byt cokoliv a "jde to" ok ok :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam