• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: v NoDo nebo starsim lze pridat zaznam do registru, ktery pri updatu Mango nainstaluje i cestinu, ktera se potom zobrazuje v seznamu dostupnych jazyku. Zpetne to uz nejde.
    NOFU
    NOFU --- ---
    Je nějaká možnost jak zařídit aby proběhl update na Mango CZ na telefonu co není odemčený?

    Jak to vlastně pak je, je možnost v Mangu přepínat jazyky nebo se prostě updatuje na CZ a je to jen CZ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: no jsou i cesty jak do mobilu, pokud je odemceny, nainstalovat jakoukoliv placenou aplikaci zdarma pomoci specialnich stahovacu z netu... i to dost lidi laka :)
    Ja mam dev ucet, takze zakladni odemceni mam, jend bych rad sizkal i pristup na registry a pridal si tam cestinu, protoze to jsem udelal nejak blbe a porad ji tam nemam, i kdyz jsem delal rollback na NoDo a upravoval to podle navodu.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    samozrejme ten unlock aj nieco stoji (registracia u ms, 99$) tak sa hladaju ine cesty pre homebrew exotov. :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NOFU: tak po cz je to 'ladeni' .. tj ked vyvojar potrebuje skusit app aj na realnom zariadeni a nielen v emulatore.
    NOFU
    NOFU --- ---
    VIRTUALVOID: To je co?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    pre debugovanie aplikacii
    NOFU
    NOFU --- ---
    K čemu je vlastně potřeba odemknutej telefon?

    Napadá mě:
    1) instalace neautorizovanejch aplikací
    2) možnost editovat registry
    3) před updatem na Mango zeditovat registrya pak mít CZ WP7.5

    Všechno nebo jsem něco zapoměl/nevím?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    no mně mango odemknutí zrušilo i když jsem tam dělal nějakej ten fígl, aby se nezamykal
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Půjde to nějak odemknout, když už to má v sobě rovnou Mango?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HTC Titan skladem?
    HTC Titan (Win Phone OS 7.5, CZ) | Chytré mobilní telefony | MB-SHOP.cz - Váš nový styl...
    http://mb-shop.cz/chytre-mobilni-telefony2/htc-titan-win-phone-os-7.5-cz-(vyrobek-V7100100)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DEMONOFANARCHY: vsak to to pri te zaloze rikalo ulozte si to aspon na dve mista :)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    uf.. konečně :)
    asi to chce nějakej neznámej stav :)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    VIRTUALVOID: chevron jsem zkoušel na 7004.. když už program nehlásil nic o zune apod, tak jen padnul a win ho ukončily
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MUSTAFA: to skusas na 7.5 ? 7.0 siel s chevronom len pre-nodo, .. airplane mode on, a zafungovalo
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    tak mam asi smolíka..
    -chevron neodemyká, ale padne.. takže registry neupravim a češtinu nenahodim
    -neoficiální rom s mangem a češtinou je sice fajn, ale xbox live koupený hry mi nejdou spustit.. neřeknu kradený.. ale koupený a stažený z marketu??
    mrdat.. hraju si s tim od rána..
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    jsem si nemyslel, jak bude těžký dostat mango pryč a stačilo
    ruu_schubert_htc_europe_1.60.401.01_radio_5.52.09.16_22.33a.50.10_signed_schubert_release.exe :))

    ..potřebuju tam nahodit češtinu, abych to mohl později prodat mámě :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vyjádření chlápka z Microsoftu, proč mobily první generace nedostali češtinu:
    SmartMania.cz • Zobrazit téma - Proč nění čeština v Mangu, odpověď od Microsoftu
    http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=26500&p=226574#p226574
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    tak to je divný.. mně to taky nešlo a po těch úpravách(uložení změn pomocí přihlášení na FB a potvrzení změn) mi to najelo hned :)
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    MUSTAFA: Jo jo, to právě funguje.
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    HITMAN47: a na webu live.com vidíš online lidi v messangerovi nahoře? FB jsem tam povolil všechny 3 položky a už mi to jede v telefonu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam