• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NOFU: paypal mam na oboje - účet i kartu. A podstatný je, kolik tam máš limit na jednom nebo druhym. Když pujdeš přes limit, tak to ten paypal ani nepustí.
    NOFU
    NOFU --- ---
    ADAMFC: Já asi taky, eště čekam na kámoše co šprechtí německy, aby se podíval estli tam někdě nejni nějakej háček, já německy neumim, takže nákup bude trochu porod :)

    Btw. netušíte někdo, jak je to s PayPal, nějak nikde nemůžu najít, jak si na něj nahrát prachy? Bojim se, aby jim zas dementům nevadilo, že mi najednou strhávaji větší částku než je běžná a neblokli mi ho jako posledně když sem kupoval notebook.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NOFU: ten venue asi vezmu, ten se mi líbí
    NOFU
    NOFU --- ---
    ADAMFC: Ještě sem to teď kontroloval, na Ebay maji ještě šest kousků Venue Pro za 240€ a je v EU, takže žádný DPH. Dokonce i Samsung Focus maj odbloklej a posílaji do čech, ale ten je v USA, tzn. doplatit DPH (clo je podle všeho 0%).
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NOFU: no ještě před měsícem ho novej prodávali (ale blokovanej pro AT&T nebo T-mobile - blokovanej, ne se smlouvou) za 200 dolarů
    NOFU
    NOFU --- ---
    ADAMFC: No teď je na Ebay novej v přepočtu za 6k, což je fakt paráda na takovejhle telefon. Jen bohužel nejde odemknout, takže bude jen ENG Mango, což mě dost mrzí.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NOFU: nad tim venue sem taky přemejšlel a byl za hodně hodně dobrou cenu
    NOFU
    NOFU --- ---
    ADAMFC: Sakra, tak teď nevim. Jediný co vim, tak iphony z ameriky by tu měli jet vpoho. Tak snad radši pořídim ten Venue Pro a budu se modlit že vyjde brzy ten avizovanej oficiální ChevronWP7.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NOFU: ještě mam - LG quantum. A předtim sem měl Win 6.5 a ten to dělal taky. Byl to samsung, ale už nevim přesně jakej.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska jsem potkal na AppParade akci Tomase Slavicka, co pise nejake ty clanky o programovani XNA pro WP7 a dela o tom i bakalarku, KONECNE jsem si mohl za ten pulrok s nekym na zivo popovidat o Windows Phone, aplikacich a vecech kolem :D
    VB.NET | Tomáš Slavíček - Blog
    http://vbnet.cz/blog--slavicek.aspx
    AppParade | Médiář.cz
    http://www.mediar.cz/appparade/
    NOFU
    NOFU --- ---
    ADAMFC: Unlocked jo, ale to je unlocked pro ostatní sítě, ale že by se dal koupit odemknutej aby bylo možné instalovat neautorizované aplikace, tak o tom pochybuju.
    Co to bylo za telefon, s kterym si měl tenhle problém?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NOFU: se dá koupit i odemčenej ne?

    Jen teda bych se mrknul, jestli ho někdo v čechach pořádně odzkoušel. Prodává ho v améru AT&T a já s mobily od AT&T měl v ČR problémy - netušim, čim to mohlo bejt, ale když měl telefon přepnout z jednoho vysílače na druhej, tak vypad signál a musel sem vypnout a zapnout telefon. Což teda neni zrovna příjemná záležitost
    NOFU
    NOFU --- ---
    MUSTAFA: Super brouk do hlavy totok :)

    Co ten Samsung Focus? O tom se nikde nic moc nedočetl, myslíte že půjde odemknout?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    NOFU: já si tu češtinu moc neužil, jakmile jsem jí tam dostal, koupila si ho máma :)
    Sice angličtinář nejsem, ale zůstal bych u ní..
    NOFU
    NOFU --- ---
    MUSTAFA: Tak to vypadá, že mi nic neuniklo :(

    Jaký je vůbec to český Mango? Neni to ve výsledku nepříjemný?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    NOFU: achtak
    NOFU
    NOFU --- ---
    MUSTAFA: Mě se zdá že ne, ale windows phone telefon sem zatim ani neviděl, tak třebas mi něco uniklo. Nejde to prý proto, protože se prodává jen s NoDo a nejde to downgradovat páš starší verze než NoDo nikdy pro tenhle telefon neexistovala.
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    a ten dell odemknout nejde?
    NOFU
    NOFU --- ---
    * sustit = spustit
    NOFU
    NOFU --- ---
    MUSTAFA: Tajně sem doufal že by se dal třebas sustit nějakej .reg soubor :(

    Ale proč se ptám, zaujal mě Dell Venue Pro, jenže ten má jen NoDo a po aktualizaci tedy zřejmě jen ENG Mango.
    Netušíte jak je na tom Samsung Focus? Ten půjde odemknout?
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    NOFU: ne, odemčený musí být kvůli možnosti nahrát do telefonu regedit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam