• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Pokud budu mít dev unlock s možností nainstalovat tři aplikace, budou se do nich započítávat i aplikace nainstalované skrze tuto aplikaci/aplikace?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Takze Titan za akcni cenu asi nebude... misto toho jde do akce HTC Sensation XE
    HTC Fans - www.htcfans.cz - vše o telefonech HTC
    http://www.htcfans.cz/sensationxe
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Konecne funkcni stahovac aplikaci nedostupnych na ceskem Marketplace, nutny odemceny pristroj:
    [RELEASE] Phone7Market for Windows PC v2.0 Alpha B2: finally Mango full support! - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=908293
    NOFU
    NOFU --- ---
    Nenašla by se nějaká dobrá duše s vývojářským účtem, která by mi odemknula dočasně telefon s NoDo, abych mohl přidat klíč pro zpřístupnění češtiny v Mango? Po updatu byjsme ho hned uzamknuli.
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Super, díky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NOFU: ano, na webu App Hub navic i vidis, jake telefony mas odemcene.
    NOFU
    NOFU --- ---
    Hloupej dotaz k ofiko odemčení telefonu, SNAKESK tu tůhle napsal, že s tím studenským vývojářským účtem mohu odemknout až tři telefony, kolik jich mohu odemknout s tím plným (placeným)?

    A jak to vlastně funguje, se studentským odemknu tři telefony, pak budu chtít telefon prodat a uzamknu jej, budu si pak moci odemknout nový telefon?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dobry clanek:
    The iPhone 4S Is Microsoft's Chance to Catch up to Apple
    http://gizmodo.com/5846929/the-iphone-4s-is-microsofts-chance-to-catch-up-to-apple
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Paráda, dík, fakt super věc! Mi příde, že o ní skoro nikdo neví.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Rozbalovani HTC Titan :)
    HTC TITAN (X310e) Windows Phone 7.5 (Mango) Unboxing - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=gPWNFn62vV8
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Nie nemusí byť odomknutý, stačí aby na PC bol Zune /* ten musí byť */
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Super, tohle mi bohatě stačí, s tím si poradím.

    Pochopil jsem správně, že pro ten program WP2USB nemusí být telefon odemčen? Pak bych totiž nepotřeboval ten vývojářskej account.
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Otvoríš visual studio, novy projekt, uložíš, nahráš na web, to je celé, schváliť ti to neschvália, ale to po tebe nikto nechce. ISIC číslo je uplne jedno aké, oni nemajú ako vedeť či tá daná osoba má to dané ISIC číslo.

    PDFká pôjdu, nahrávajú sa tuším do MyDocuments, potom ich budeš vidieť v Office Hube / Adobe Readeri.

    7pass nepoznám soráč
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Hlavně nejsem programátor, takže napsat dummyapp je problém. Taky si nejsem jistej, když si seženu ISIC číslo, zda by pak nemělo sedět jméno na dokladu.

    V zásadě jde o PDF soubory. Ty půjdou?
    Také bych chtěl vědět co budu dělat se souborem .kdbx pro 7pass. Ten se často mění.
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Prečo by si nedal, oni nemajú odkial vedieť či si fakt študent alebo ne, proste si zožen ISIC číslo, to je celé. Záleží aké súbory chceš nahrávať.
    NOFU
    NOFU --- ---
    SNAKESK: Díky za vyčerpávající popis! Bohužel to nedám, holt to maji vychytaný.
    Když nahraju přes WP2USB soubory do telefonu, jsou v něm pak přístupné?
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NOFU: Na dreamsparku zadáš ISIC číslo, potom sa regneš na AppHube, spravíš jednu BLBÚ dummyapp ktorú submitneš, toto naštartuje proces verifikacie, GeoTrust bude po tebe chcieť kópiu dokladu totožnosti, pošleš, za deň budeš vybavený. Máš povolené 3 zariadenia a 3 sideloadnuté apps. Program na mass storage sa vola WP2USB
    NOFU
    NOFU --- ---
    NECROMAN: Tak telefon zatim nemám, tak můžu pořídit ten, který půjde odemknout. K tomu mě napadá, může jít odemknout každý, pokud se zaregistruju jako vývojář - student. Otázkou je, jak ověřujou na dreamspark zda jsem student?

    SNAKESK: Jak na to?

    DIM_: Jej, to je jasný, to bych si nedovolil tě uhánět. Se může vyjádřit kdokoliv.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    NOFU: "bez odpovedi"=pracuju:)
    Dokumenty mas normalne v Office hubu, neres nejaky dokumenty:) Nejlepsi reseni je stejne dropbox v iOS, tak snad neco udelaj i pro WP7
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam