• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    JOOP: Pro UK jsem to dovolil, ale zjevně to bude trvat než se to projeví, zkus zítra ráno :))
    JOOP
    JOOP --- ---
    SLUPKA: Nechapu, ucet na live.com mam US, ale na te strance mi to pise: Sorry, but you can't buy apps from here. Do you want to see if this app is also available in your home Marketplace?
    A kdyz dam check my marketplace, hodi me to na UK, kde to pise, ze aplikace nebyla nalezena. Takze mam nejspis UK, kazdopadne pro UK jsi to nejspis nepovolil.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DOTAZ, nemate nekdo jeden z novych Mango telefonu, co ma uz predni kameru? Potreboval bych otestovat jednu aplikaci :)
    JOOP
    JOOP --- ---
    SLUPKA: Jediny Svatky, ktere vidim, jsou ty od Roberta Vargy.
    NOFU
    NOFU --- ---
    SLUPKA: Já aplikačku pod US vidim.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    JOOP: US tam bylo od začátku, tobě to nejde?
    JOOP
    JOOP --- ---
    SLUPKA: pridej prosim te jeste US.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Díky, zajímavé, že přes edit pricing je to zamčené a nejde to měnit a přes edit detail to jde :))

    SLUPKA: Tak už jsem to otevřel pro celou Evropu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: jo, zacatecnicka chyba, to se mi stalo u SMS jizdneky take :D
    jinak tyto udaje muzes menit i bez nahrani nove verze, proste tam dej edit u te aplikace
    doporucuji urcite US a UK, nebo i GE, PL a AU
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    DIM_: UK live id jsem nezaškrtl, v příštím update to udělám... Jestli to tedy update může měnit...
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SLUPKA, NECROMAN: Hmhm, asi mam jiny svatky teda:) Tyhle jsou od Roberta:)
    No tak nic, v UK storu jiny svatky nejsou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DIM_: mozna proto, ze to je uz druha aplikace se Svatky a ty mas asi tu prvni :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    DIM_: Stáhnul jsi správnou verzi? Ono svátků je tam víc, do kontakt listu šahá jen moje... Ty screeny jsem dělal z debuggeru přímo z ní, takže to musí odpovídat a v mé aplikaci nepíšu "dnes je" a "slaví"... Doufám, že neblbne marketplace a nenabízí místo mé aplikace jinou...
    DIM_
    DIM_ --- ---
    SLUPKA: Ja pouzivam UK store a ta app vypada docela jinak nez na screenech:)
    A trochu mi vadi na zivy dlazdici "dnes je XX.XX. a slavi YYYYYY". Datum nepotrebuju znat, resp. nevadilo by tam, kdyby se kvuli tomu do ty dlazdice veslo YYYYYY. Takhle se dozvim cely datum a neuplny jmeno oslavence.
    Nebo proste zmensit font.
    Neni to rejpani, app se mi libi, palec nahoru.
    NOFU
    NOFU --- ---
    Při synchronizaci kontaktů telefonu s LiveID jsem si všiml, že se v hotmail kontaktech zobrazuje telefoní číslo jen u Work, Work2 tam vůbec není. Stejně tak je tomu u Home a Home2. Work2 a Home2 se tam jen nezobrazují nebo o ně v případě hard resetu či výměny zařízení přijdu?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Zdravím,
    chtěl bych prezentovat svůj první WP7 pokus. Jedná se o aplikaci na prohlížení svátků, která je schopna ukazovat, když má někdo z kontakt listu svátek. Je v plánu ještě řada updatů, ale zajímal by mne váš názor, co udělat jinak, co vám chybí apod. Ještě mám v plánu minimálně dvě věci, nejen zobrazení upozornění na svátek někoho v kontaktech, ale přímo otevření kontaktu. A pokud uvidím, že má někdo zájem, tak přidám slovenštinu a slovenský kalendář.

    Aplikaci naleznete na:
    http://www.windowsphone.com/cs-cz/apps/d2330feb-a9d9-4009-b5a4-d3b74d49b6dc

    Jen ještě dodám, že trial je úplně stejně funkční, jako verze plná.
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    [XAP] Screen Capturer v3 - use Camera key to get screenshot - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1316199

    updatnuta verzia priamo od autora
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SNAKESK: dokonce neni treba ani InteropUnlock, coz je zajimave :)
    nefunguje to ale ve hrach
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam