• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SNAKESK: tak pokud jsi developer tak nic, snad jen developer muze odemknout snad jen 3 mobily, tak pokud jich mas vice, tak mas moznost :)
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: Ale ja som sa pýtal čo to prinesie napríklad mne, čo som registrovaný developer :) Porovnávam Oficial unlock vs nový ChevronWP7, nie Starý chevronhack proti nového chevron unlocku
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SNAKESK: vsak to same rikam - nemusis delat zadne hacky, funguej to na vsech telefonech
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: Nerozumieme si asi, ja nevravím o unlocku pomocou starého chevronu, ale od oficiálneho Microsoftu Developer unlocku, nový Chevron ide predsa aj na Titane či Radare
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SNAKESK: je to oficialni, nemusis delat zadne hacky s registrama v NoDo a podobne :) Navic to take funguje pokud chces homebrew treba u HTC Titan a Radar, tam zadny unlock neni
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: ano to viem, o čo je to potom lepšie od normálneho unlocku? ofiko od MS?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SNAKESK: nema interop unlock, ale Chris Walshie psal, ze se na tom pracuje... zatim jsou navoduy jak to zapnout u Samsung a LG telefonu na XDA ;)
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: Už len zistiť či má Interop unlock a aké sú limity
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Chevron Labs je venku!
    ChevronWP7 - ChevronWP7 Labs Availability
    http://www.chevronwp7.com/post/12328024419/chevronwp7-labs-availability
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: o bullshite vravím ako typu knihy ktorých je tam každý týždeň hádam 5 strán, exkluzívnu podporu dostane napríklad iba taký Viber, ktorému MS dovolí volať natívny kód a možnosť vlastného kódeku. Mne neprešla ani sprostá templatetype6, ževraj to môže používať iba MS/OEMs. Na aplikáciu pre nahrávanie hovorov som sa ani nepýtal, to by zdrbali zo stola hneď. Ako fakt "rovný a rovnejší"
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    comrade => camrade .]
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: napadl me nazev "myCam", popripade "myMic", "myRec" - to je takove lehce zapamatovatelne, snad nebude vadit zvukova podobnost s iCam, iMic, iRec :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SNAKESK: mozna to jsou nejake apps uplne ze zacatku, kdy byla pravidla dost volna... pak to zacali zprisnovat
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: Pozerám že so schvalovaním apps to ide fakt dole vodou, bullshit prejde, legitímne apps nie, fakt krása.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: ja nevim, ... mna napadaju somariny typu 'Watch my back!' a na tento sposob asi stovka dalsich (len som lenivy ich vypisovat, hehe).

    skratka nieco, co bude vzbudzovat skor ochranu usera, ako jeho smirovanie ... chapes.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: Ok, navrhuji brainstorming - jak teda spycam pojmenovat, aby to a) neznelo jako nezakonny software, b) melo to dobry a zapamatovatelny nazev a c) aby slo pouzit podobne pojmenovani i pro aplikaci, ktera nahrava z mikrofonu a ktera nataci video (spymic, spyrec)? Kdo narhne neco dobreho, ma u me Fidorku :)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Na jednu stranu OK, na druhou stranu je to smesny, kdyz iOS5 ma core master smirovaci app, ktery vsichni tleskaj misto, aby Apple zalovali:)
    Ja ted nevim, ale je to "FindMyFriends"? "MyFriends"? Nevim, ale je to klauniada na smirovani partneru.

    Prej to taky funguje dobre na hlidani deti. Nevim jak v US, ale v CR moc deti, ktery nejsou schopny rodicum zvednout telefon, nema iPhone:)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: nj .. ved to je fail. ale ked sa nad tym zamyslis, tak naozaj ti to moze niekto cudzi nainstalovat, ze si to nemusis vsimnut ked si BFU.
    v tom pripade to naozaj odporuje tym pravidlam ..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, je tu nějaký majitel HTC Titan nebo Radar?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vysledek certifikace SpyCam, to me vazne dostalo
    "Certification failed... It appears the application promotes spying." O.o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam