• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ESY: Je to minimální věc, ale štve mne, že nejsem třeba schopný udělat stejné věci jako má základní kalendář, contact list apod. A že ani nejsem schopen tu aplikaci s tím provázat a tak :))
    ESY
    ESY --- ---
    SLUPKA: multithread by nemel bejt problem ne ? a battny enak neresim to je uz minimalni vec :]
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Ta ho neskreje, ale zešediví :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: multithreading lze samozrejme pouzivat a ke tlacitkum na appbaru lze pristupovat, byt omezene. Maji propertu Enabled, ktera vetsinou staci.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ESY: Jede to nad CF, jednovláknově (takže třeba při programování umělé inteligence se na nějaký hezký progress bar dá zapomenout). Chybí shadery. K tlačítkům na appbaru (ta dolní lišta s tlačítky) se nedá přistupovat podle jména, nefunguje na nich binding a nemají property Visible.

    Já to myslel tak, že tě ta radost přejde až budeš chtít do aplikace přidat pokročilejší věci. Jinak mne vývoj také baví, já jen vidím, že tam toho fakt strašně chybí a některé věci jsou nedoladěné.
    ESY
    ESY --- ---
    SLUPKA: to ze je osekany oproti wpf ok, to ej ale i sl, ale rikal jsem sl :], porad me jde o problemy snim, ne omezeni. Jsou neaky o kterejch by mel clovek vedet?
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: 4 týmy, 3 dostávaly ceny :)) Lumie 710 byla pro první místo (respektive poukaz na ní :)).
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ESY: jistě, není to SL nad klasickým .net. Navíc i silverlight je docela dost osekaný oproti třeba WPF. A navíc API k mobilu je minimální.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: ty ses ucastnil? Pekne :) Pry meli nakonec skoro tolik cen, co ucastniku a i nejake Lumie 800 se tam rozdavali :)
    Jinak me programovani pro WP7 zatim bavi cim dal tim vice

    Btw. na foru psali:
    "Na webu zaměřeném na WP jsem dnes narazil na údajně oficiální realease date Tango a Apollo aktualizace:
    Tango- 13. leden 2012
    Apollo- cca. polovina června 2012
    Doufejme že by se mohly aktualizace dostat do Česka opět okolo 3-4 dnů po vypuštění"
    ESY
    ESY --- ---
    SLUPKA: oproti klasickymu sl je tam neak vic problemu ?:D


    VIRTUALVOID: klidne.. WP7 to technologicky strance beru porad. Hatil jsem ho kvuli jeho minoritnimu podilu na trhu a nesmyslnosti MS, jejich podminakach a zpusob jak snim zachazi, nazvqal ho mrtvou platformou a zbytecny nanej psat a jentak se mu venovat. :] To nic nemeni ze kdyz je nabidka na externi zakazky ze je fajn.. A Ano droid nesnasim stale:D
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: Já mám hodně málo, ale jsem zvědav, kdy přijde lyžařská souprava za hackathon :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak mé finální skóre ve 'Vyvíjej a vyhraj' je nakonec 7832 stažení k 15. 12. - podle informací už další Xboxy rozdávat nebudou, pokud nemá člověk nad 10 tisíc, tak aspoň ten batoh.
    Také jste něco vyhráli, neob kolik máte stažení? :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    ESY: Vystřízlivíš, velice rychle...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    lol, mam ti najst tu postu, jak si vravel, ze WP7 a Handrojd neznasas? :DDD ESY
    ESY
    ESY --- ---
    tak jsem zkousel delat prvni testovaci applikaci pro PW7 :] a proste tu platformu zeru :] clovek se nemusi skoro nic ucit proste SL :]] yeah !
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SNAKESK: jj, unregister som ziadny nerobil. myslel som si, ze si to bol ty ked som ti pisal. v podstate to zafungovalo cca o 2 hodiny potom ...
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    NECROMAN: Keď máš posledné ovládače (tzn v2 drivers s tetheringom), tak ti tam nepôjde nahrať konfigurák, čakáme teda na niekoho, kto nakódi nový file explorer na nové HTCFileUtility.dll
    SNAKESK
    SNAKESK --- ---
    VIRTUALVOID: Takže solved? Unregistroval si to cez tool ci kolko si cakal?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KYTT: spis je problem v tom routeru, asi, je uz nejaky starsi... ale je divne, ze pred tim updatem to proste jelo a ted mi to minutu zobrazuje, jak se to pokousi pripojit a na konci to rekne "nelze se pripojit, zarizeni neodpovida", nebo tak neco
    NOFU
    NOFU --- ---
    KYTT: Tůhle mi přestala jít wifina v oblíbené restauraci, tak sem měl za to, že skryli SSID, ale teď si mě navedl na to, že to je asi po updatu na 7740. Kua, downgrade se mi nece.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam