• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TDA: mozna to je proste je vlastnost systemu - emulator ti neukaze vse, jak to bude v realu.
    Kdyztak muzes zkusit stahnout nejakou existujici aplikace pomoci Phone7Market a disassemblovat ji, jak to tam resi.

    H_U_N_T_E_R: Jakym zpusobem to pushujes do telefonu? nejakou web sluzbou, nebo jinak?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    H_U_N_T_E_R: opensource it, or gtfo :))
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    Tak jsem si udělal svoji první app :-)
    Plugin do outlooku pro psaní SMS, po napsání je SMSka pushnuta do telefonu, odkud ji můžete odeslat.

    Zatím v neveřejné betě, kdo má zájem testovat, pošta.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: take mozne :)

    Jinak, mam dalsi podpultovou zpravu - Vyvijej a a Vyhraj uz skoncilo, ceny rozdany, ale od 1. unora bude spustena dalsi soutez pro vyvojare WP7. Co jsem take slysel, tak pro nas jako vyvojare to bude celkem jednoduche neco vyhrat. Pry uz to nebude omezene vysokym poctem stazeni a casem (ty Xboxy byly rozdany vsehovsudy 2).

    Detaily zatim nevim, ale tipuji, ze podobne jako tomu bylo v ruznych dalsich zemich a protoze se u nas v unoru dostanou telefony Lumia do prodeje, tak by to mohlo byt neco jako "publikujte 3 nove originalni Mango aplikace a vyhrajte Nokia Lumia 800, pro prvnich xy lidi"

    Uz se celkem tesim :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: tie notebooky boli rozdane davno predtym, ako niekto nieco vobec zacal vyvijat ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    treti vyherce notebooku v soutezi vyvijej a vyhraj byl udajne zvolen tento - nikdy jsem o nem neslysel, nema skoro zadna hodnoceni, cuju nejaky podraz:
    http://www.windowsphone.com/cs-CZ/publishers/Wicked%20Games?appid=0f0bd3e1-34f3-41fe-bafe-af8c52ae1701&name=Wicked%20Games
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MRAKY: jo, bez exchange. Ten connector jsem zkousel, ale nejak to nefunguje. Resp. nic to nedela, navic se mi to zda jako dost krkolomne reseni, nahravat to nekam na internet a pak z netu stahovat do mobilu.
    To vazne nejde nekde kliknout/nastavit synchronizaci? U jinech pristroju to jde treba rpes "Centrum zarizeni WM", co je ve windowsech, ale telefon s WP7 se mi ani neobjevi jako pripojenej.
    BOPA
    BOPA --- ---
    VECTOR: Co tady??
    Synchronizace Windows Phone 7 s MS Outlook - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/zaciname/synchronizace-windows-phone-7-s-ms-outlook/
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    NECROMAN: promin - misto VECTOR jsem napsal NECROMAN...
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    NECROMAN: sry, pre mna je to novinka :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MRAKY: ja nic s outlookem nechci :)
    JOSLIACKY: ano, to uz je ale 14 dni stara zprava
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MRAKY: tiez mi doplo, dost podstatna obava :))
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    mam obavu, ze necroman to chce bez MS exchange
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    VECTOR: v mobile predsi. jeden jediny problem ti moze nastat, ak ten exchange server ma certifikat, ktory nieje podpisany CAckom, ktore je vseobecne zname (VeriSign,...).

    to je jeden z blockerov M$, ktory ked neodstrania, jebnem telefon o zem :)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    VECTOR: Ja tam teda moznost sync Outlooku pres exchange mam. Presne tam, kde pise VIRTUALVOID.
    WP 7.5
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VIRTUALVOID: V outlooku nebo na mobilu? Pac na mobilu zadna takova polozka neni a v outlooku taky ne.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    VECTOR: ale iste ...

    settings / accounts
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Prosim vas, asi zakladni dotaz, ale da se telefon synchronizovat s outlookem? Kalendar, poznamky atd.? Kontakty? V Zune zadny takovy nastaveni neni a ja z toho silim, protoze u jakyhokoli jinyho systemu je to samozrejmost.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Windows Phone 7.5 | Věstník misantropizace
    http://www.misantrop.info/windows-phone-7-5/

    moc moc pěkně napsáno
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    NECROMAN: tak to budeš muset ještě pár let počkat. Až budeš ten multimiliardář, tak ti tu sběratelskou hodnotu někdo i sežere :-D


    Neznáte někdo nějaký icon pack pro tile ikony?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: na Aukru není problem prodat za 4,5... tento má ale sběratelskou hodnotu - na tomto mobilu vznikla hra Vlak a aplikace SMS jízdenka, Mirror, Bugemos a Skyrim Herbarium :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam