• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Pushuje to zpravy? Na to tam prepinac neni.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jinak pro stazeni Skype: pouzijte Bing Vision na tento QR kod z toho Skype blogu:
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Stahnul, zpravy funguji, volani jsem nezkousel. Btw. je tam malym pismem i prepinac na vsechny kontakty/jenom online.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    už máte skype? Já ho stahnul, ale ještě sem nezkoušel volání
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nokia představila smartphony Lumia 900, Lumia 610 a fotomonstrum 808 PureView - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/nokia-predstavila-smartphony-lumia-900-lumia-610-a-fotomonstrum-808-pureview-2073
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Také se těšíte na Mobile World Congress, který dnes večer začne v Barceloně? Bude představeno tolik novinek, Nokia 610, 900 pro Evropu, WP Tango a mnohé další :)
    MWC 2012 klepe na dveře: Velký přehled chystaných novinek - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/mwc-2012-klepe-na-dvere-velky-prehled-chystanych-novinek-2052
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BLACKSUN: zkus jim nejak napsat, at te zaradi do listu nahradniku, ze kdyby nekdo z te stovky nedokocil, tak at odmeni tebe.. nic vic me ted nenapadne.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    NECROMAN: Tím pádem jsem moc rád, že jsem se registroval ještě zavčasu. :-) Už jen začít vyvíjet.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: další soutěž, tedy motivace na další vytvořené aplikace... a o to jde :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ROTTWEILER: asi do konce souteze? Maji to docela blbe vymysleny, sobone tipuji, ze z te stovky to ziska tak tretina... a co s tim zbytkem mobilu?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    BLACKSUN: Neodevzdají do kdy?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BLACKSUN: oni vubec nestihaji, jeden clovek uz ma hotove ty tri appky a uz jim psal dva maily se screenshoty z AppHubu a zadna odpoved :(
    BLACKSUN
    BLACKSUN --- ---
    NECROMAN: Aha zajimave info, tka pak ma smysl se i nejak snazit.. :-D

    Akorat nejde o loudani.. Spis me stve, ze mi odepsali, ze uz maj 100 registraci a dalsi prijmou jedine, kdyz ti co jsou mezi prvnimi 100 neodevzdaj 3 zadani..
    takze to vlastne neni ani tolik soutez o to kdo prvni udela, ale kdo privni nahlasil temata..
    a to jsem to posilal kdyz tam bylo zaregistrovanych cca 30 lidi.. :-/ pani nejak nestihala a odpovedela az po tydnu..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BLACKSUN: ano, driv tam byla Lumia 800. Co vim z internich zdroju, tak Nokia dodala 70x Lumii 800 a zbytek pry doda Microsoft, az bude treba. Ten popis upravili schvalne, aby si nekdo nestezoval, ze dostane treba jen 710, pokud na nej uz nezbyde osmistovka. Zatim bych se toho nebal - pokud se clovek nebude opravdu loudat, tak tu osmistovku dostane :) Zatim je akorat otazka, zda si bude moci vybrat barvu, nebo ne. Jinak bile tam skoro jiste nebudou.
    ESY
    ESY --- ---
    BLACKSUN: mozna je tvuj pocit sparvny:D ale ja nevim
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    BLACKSUN: IMHO Je to jen tvůj pocit.
    BLACKSUN
    BLACKSUN --- ---
    Příjde mi to nebo změnili v té soutěži 100x Nokia Lumia výhru?
    http://msdn.microsoft.com/cs-cz/hh410158
    přišlo mi, že tam jasně psali Nokia Lumia 800 a teď už mají všude jenom Nokia Lumia.
    Nebo je to jenom můj pocit? :-D
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MICTECH: Za ty peníze ten obsah nic moc. Soudím tedy jen dle popisu. Nekupoval jsem si to. Plus je to příliš začátečnické.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KULA: zkus servis/reklamaci. pokud se tam neco ulomilo, tak s tim tezko neco vymyslime
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam