• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MAGE
    MAGE --- ---
    Máte někdo tip na aplikaci pro streaming audio/video z PC do mobilu? Možnost přidávat adresáře/soubory (né nutnost to mít někde v jedné složce). Možnost vybrat soubory do fronty, tvorba playlistu. U videa konvertování on-the-fly + bonus titulky.
    MAGE
    MAGE --- ---
    BUTHRAKAUR: parada, ja na ten m.google.com/sync pristupoval primo z WP a to mi neslo. Pres desktop s upravenym agentem uz to frci. Diky.
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    MAGE: to ani neni problem WP, ale spis google kalendare - standardne synchronizuje jen ten primarni. Mne se podarilo rozchodit 2 kalendare pres trik popsanej treba tady: http://gigaom.com/mobile/ipad-calendar-sync-fix-google/
    MAGE
    MAGE --- ---
    Je nějak možné na Windows Phone napojit "Jiné kalendáře"/delegované kalendáře z Google Kalendáře?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    HITMAN47: mapy.cz jsou výborná app! Používám jí i jako navigaci, když se toulám po světě za volantem a funguje mnohem lépe, než iGO 8, které jsem měl na WM6.5 na své Xperii...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HITMAN47: ja mel vykladovej Oxford dictionary. Ale zjistil sem, ze asi znam, protoze sem ho nepouzival :)))
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    ADAMFC: koukal jsem, co bych k tomu přidal, ale zjistil jsem, že používám převážně aplikace, který jsou mi dobrý tady v UK, ale v ČR k ničemu :) Přidal bych možná gMaps, ale jestli je dobrá aplikace mapy.cz, tak to možná není úplně nutný. Možná výkladovej slovník Dictionary.com, ten by se mohl hodit i v ČR.
    MAGE
    MAGE --- ---
    VIRTUALVOID: Ja teprv dnes rozbalil WP telefon =)
    ADAMFC: Dik hned zkusim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: tak do toho :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: ja to skusim ;) ~/dev veci...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    pokud se nekdo hlasi jako nastenkar, rad mu dam prava :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Když sme u tý nástěnky, tak nějakej pátek už mam Samsung Omnia W.

    A ty aplikačky, udržuju si jen ty, co fakt používam:
    - 4th & Mayor (Klient pro 4sq)
    - AppFlow (vytažený hodnocení dobrejch apps
    - Babylon Translator (překladač)
    - BBC News Mobile
    - Cocktail Flow (tohle je jako must have protože si tam uložíte například, co máte doma v baru a když ste v krámě, a řikáte si, co tak asi budu pít - tak vezmete aplikačku, kouknete na nějaký koktejly, na který máte chuť a ono vam to řekne, co už na to doma máte a co vam k tomu chybí)
    - ČT4, ČT24
    - Flashlight
    - Flixter (tohle u nás bohužel nejede na plno, ale i tak vam to řekne, co je zrovna v kinech a na DVD novýho)
    - IGN (recenze her)
    - Imdb
    - Last.fm
    - Mapy.cz
    - moTweets (twitter klient)
    - My Trips (to je klient pro MyTrips.com, pokud hodně cestujete, tak parádní app
    - SkyDrive
    - SkyMap
    - Skype
    - SMS jízdenka
    - Super Timer
    - This Day in History
    - Toggle (to vam přilepí na plochu přepínání wifiny atd.)
    - WhatsApp
    - WMM Jízdní řády
    - WPCentral
    - Youtube Pro
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MAGE: a tie tvoje must have su ake?

    MAGE
    MAGE --- ---
    Co takhle hodit na nastenku nejake musthave aplikace?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj...
    Na tuhle App asi budu potřebovat mít odemčený telefon co? http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=23003220&postcount=36

    Pořád se snažím přijít na to jak dostat nahranou přednášku z telefonu... Zkoušel jsem to nahrát na prasáka mikrofonním vstupem, ale nedostal jsem z toho kloudnou kvalitu...

    Vážně nikdo nemáte tucha jak to z toho telefonu stáhnout?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Debilni dotaz, ale telefon to prestal delat a nikde v nastaveni nemuzu nic najit:

    Jak nastavit synchronizaci s FB uctem, zejmena pokud jde o kalendar? Typu jak casto a kde se ma telefon synchronizovat, upozornuje sice na data narozeni, ale tim to konci...

    diky.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: asi niesom (+ ty) jediny, co im to obuchava o hlavu :) vraj ma budu kontaktovat asap ...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Slovensky Microsoft mi prave odpoved ohledne App Hub registrace na Slovensku:
    Táto možnosť na SK ešte nie je aktuálna, pracujeme na zmene - zatiaľ bude možné aplikácie nakupovať...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vyslo Windows Phone SDK 7.1.1, ktere umoznuje vyvijet pro Tango zarizeni a funguje uz i na Windows 8 strojich :)
    Windows Phone SDK 7.1.1 Update Now Available
    http://windowsteamblog.com/windows_phone/b/wpdev/archive/2012/03/26/wpsdk-711-now-available.aspx
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: no umim si predstavit situaci, kdy na mobilu proste potrebujes napsat treba "Nedeľa" a to na telefonu s Mangem ted proste neprovedes.

    Dival jsem se a uz existuje na MP par aplikaci s custom klavesnicemi, ale mit nejakou ciste pro Slovencinu, to by se hodilo, ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam