• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    PELDA
    PELDA --- ---
    Poradite jak dostat sdileny google kalendar do WP 8?
    Google account mi to synchronizuje, ale jen hlavni kalendar. Ten ja navic ani nepotrebuju, staci mi jeden sdileny. Potrebuji sdilet kalendar se zenou mezi androidem a WP.

    Zkousel nize uvedene, ale to uz nejspis nefunguje (nebo delam neco spatne)
    DIM_:
    BUTHRAKAUR:

    Diky
    MAGE
    MAGE --- ---
    BUTHRAKAUR: parada, ja na ten m.google.com/sync pristupoval primo z WP a to mi neslo. Pres desktop s upravenym agentem uz to frci. Diky.
    BUTHRAKAUR
    BUTHRAKAUR --- ---
    MAGE: to ani neni problem WP, ale spis google kalendare - standardne synchronizuje jen ten primarni. Mne se podarilo rozchodit 2 kalendare pres trik popsanej treba tady: http://gigaom.com/mobile/ipad-calendar-sync-fix-google/
    MAGE
    MAGE --- ---
    Je nějak možné na Windows Phone napojit "Jiné kalendáře"/delegované kalendáře z Google Kalendáře?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    HITMAN47: mapy.cz jsou výborná app! Používám jí i jako navigaci, když se toulám po světě za volantem a funguje mnohem lépe, než iGO 8, které jsem měl na WM6.5 na své Xperii...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    HITMAN47: ja mel vykladovej Oxford dictionary. Ale zjistil sem, ze asi znam, protoze sem ho nepouzival :)))
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    ADAMFC: koukal jsem, co bych k tomu přidal, ale zjistil jsem, že používám převážně aplikace, který jsou mi dobrý tady v UK, ale v ČR k ničemu :) Přidal bych možná gMaps, ale jestli je dobrá aplikace mapy.cz, tak to možná není úplně nutný. Možná výkladovej slovník Dictionary.com, ten by se mohl hodit i v ČR.
    MAGE
    MAGE --- ---
    VIRTUALVOID: Ja teprv dnes rozbalil WP telefon =)
    ADAMFC: Dik hned zkusim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: tak do toho :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: ja to skusim ;) ~/dev veci...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    pokud se nekdo hlasi jako nastenkar, rad mu dam prava :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Když sme u tý nástěnky, tak nějakej pátek už mam Samsung Omnia W.

    A ty aplikačky, udržuju si jen ty, co fakt používam:
    - 4th & Mayor (Klient pro 4sq)
    - AppFlow (vytažený hodnocení dobrejch apps
    - Babylon Translator (překladač)
    - BBC News Mobile
    - Cocktail Flow (tohle je jako must have protože si tam uložíte například, co máte doma v baru a když ste v krámě, a řikáte si, co tak asi budu pít - tak vezmete aplikačku, kouknete na nějaký koktejly, na který máte chuť a ono vam to řekne, co už na to doma máte a co vam k tomu chybí)
    - ČT4, ČT24
    - Flashlight
    - Flixter (tohle u nás bohužel nejede na plno, ale i tak vam to řekne, co je zrovna v kinech a na DVD novýho)
    - IGN (recenze her)
    - Imdb
    - Last.fm
    - Mapy.cz
    - moTweets (twitter klient)
    - My Trips (to je klient pro MyTrips.com, pokud hodně cestujete, tak parádní app
    - SkyDrive
    - SkyMap
    - Skype
    - SMS jízdenka
    - Super Timer
    - This Day in History
    - Toggle (to vam přilepí na plochu přepínání wifiny atd.)
    - WhatsApp
    - WMM Jízdní řády
    - WPCentral
    - Youtube Pro
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MAGE: a tie tvoje must have su ake?

    MAGE
    MAGE --- ---
    Co takhle hodit na nastenku nejake musthave aplikace?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj...
    Na tuhle App asi budu potřebovat mít odemčený telefon co? http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=23003220&postcount=36

    Pořád se snažím přijít na to jak dostat nahranou přednášku z telefonu... Zkoušel jsem to nahrát na prasáka mikrofonním vstupem, ale nedostal jsem z toho kloudnou kvalitu...

    Vážně nikdo nemáte tucha jak to z toho telefonu stáhnout?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Debilni dotaz, ale telefon to prestal delat a nikde v nastaveni nemuzu nic najit:

    Jak nastavit synchronizaci s FB uctem, zejmena pokud jde o kalendar? Typu jak casto a kde se ma telefon synchronizovat, upozornuje sice na data narozeni, ale tim to konci...

    diky.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: asi niesom (+ ty) jediny, co im to obuchava o hlavu :) vraj ma budu kontaktovat asap ...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Slovensky Microsoft mi prave odpoved ohledne App Hub registrace na Slovensku:
    Táto možnosť na SK ešte nie je aktuálna, pracujeme na zmene - zatiaľ bude možné aplikácie nakupovať...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Vyslo Windows Phone SDK 7.1.1, ktere umoznuje vyvijet pro Tango zarizeni a funguje uz i na Windows 8 strojich :)
    Windows Phone SDK 7.1.1 Update Now Available
    http://windowsteamblog.com/windows_phone/b/wpdev/archive/2012/03/26/wpsdk-711-now-available.aspx
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: no umim si predstavit situaci, kdy na mobilu proste potrebujes napsat treba "Nedeľa" a to na telefonu s Mangem ted proste neprovedes.

    Dival jsem se a uz existuje na MP par aplikaci s custom klavesnicemi, ale mit nejakou ciste pro Slovencinu, to by se hodilo, ne? :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: a je tohle jako přínosný vůbec? Já si nedovedu představit něco podobnýho ani v češtině. Čeština žere znaky na SMSky, takže to nepoužívam ani náhodou a kdo by se ťukal s nějakym extra dlouhym mailem, kde by musela bejt čeština. Třeba pro komunikaci se zákaznikem - to radši zavolam, než abych datloval na rychlo něco sáhodlouhýho na mobilu.

    Ale třeba se pletu :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    no tak dokonca je to v gbp, a ne 20 ale 30 :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam