• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    kolegove už ho maj nějakej ten pátek (Majkrosofti)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    zajimave :)
    SKIX28NZ
    SKIX28NZ --- ---
    Čus, mám dotaz... mám v ruce locknutou lumii 800 dovezenou z UK, nefachčí CZ simky, našel sem pár návodů na flash ROM, třeba http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1457341 myslíte že to pak normálka pojede? Popř. nějakej jinej návod na SIMunlock aniž bych musel platit nějakejm webkám apod.?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VIRTUALVOID: tak min za sedmicku, asi ale pockam na dostupnost Tango a vystavim jim za vice na Aukru, treba se toho nekdo chytne :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NECROMAN: kolko za nu ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: nejsou soucasti toho fontu nebo jsou nezobrazitelne, vim o tom. Chtelo by to nejaky uplnejsi font, ale pak bude zase problem, ze si to clovek zkopiruje do schranky a bude to chtit vlozit jinam, tam to ale bde zas jen kosticka.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    NECROMAN: nevím čím to, ale drtivá většina znaků je u mě (omnia 7) prázdná kostička
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak mam druhou Lumii 800, ted jen otazka co s ni :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    V nove verzi SMS jizdenky je bug, ze nekterym uzivatelum pada aplikce po startu. Opravu jsem prave odeslal do Marketplace :)
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    Comprehensive collection of metro style icons by Syncfusion
    http://www.syncfusion.com/downloads/metrostudio?utm_source=SiteVisitors

    pokud máte problém s tvorbou ikonek jako já, tohle pomůže
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    SLUPKA:
    Tak návod na ten formulář už napsal Robert Varga:
    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    MAGE
    MAGE --- ---
    Nastavení - aplikace - úlohy na pozadí
    tam jsou zaplé
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    MAGE: A běží ti ten background proces od nich? Najdeš v nastavení...
    MAGE
    MAGE --- ---
    Nějak se mi přestali obnovovat live tiles aplikací třetích stran. Co s tím?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: nejvetsi problem byl nejaky rozumny vykon - kdyz s tim clovek posouva, tak to posila mnohokrat za vterinu Update a aktualizace tech boxu nestiha.
    Nejdrive jsem to mel hezky na DataBinding, ze se po update zmenila cilova kolekce 64 znaku, ale nakonec mam pevnych 64 tlacitek a jen menim popisek rucne. I tak to ale porad neni ono.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: To jo, ale těch znaků je víc než moc :)) Ale jinak, určitě si to stáhnu, až to bude schválené :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: je tam to soupatko, kterym muzes najit potrebnou stranku. Do toho textboxu lze klasicky kliknout a psat - vyzkoci defaultni systemova klavesnice.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    SLUPKA: S tím, že by to chtělo, aby tam byla i normální klávesnice, aby si tam člověk mohl připravit komplet text... Ale jsou to připomínky bez vyzkoušení, třeba to tam máš :))
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: je tam něco jako kategorie, nebo tak něco? když vidím to stránkování, tak mne to trošku děsí :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam