• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    neco pro VIRTUALVOID - ve Windows Phone 8 uz bude mozne ze Slovenska publikovat aplikace :) na 99% take telefon bude obsahovat i Slovencinu
    First look at the Windows Phone 8 Marketplace
    http://windowsteamblog.com/windows_phone/b/wpdev/archive/2012/06/28/first-look-at-the-windows-phone-8-marketplace.aspx?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NECROMAN: do zítra? :)) já ještě nic :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Windows Phone Tango je uz dostupne v casti Evropy! - treba vsechny telefony na Slovensku uz maji dostupny update, do zitrka to bude i u nas :)
    Software Update availability for Nokia Lumia phones in Europe - Nokia
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/lumia/europe/availability/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CRAZY_IVAN: mnoha lidem, mrkni se na forum WMMania
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    takovej drobnej dotaz, povedlo se tu někomu narvat WP do htc hd2?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AVATAR: US ucet rozhodne ne, je treba cesky, pokud si chces nekdy kupovat aplikace a mit dostupne ty, ktere jsou pouze pro CR
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ADAMFC: fakt tam nic neni...
    ted jsem si registroval novej ucet... vsude na forech pisou, ze si mam nastavit US acc, ze to pomaha...
    tak jsem to udelal a pri prihlaseni mi to vyhodilo hlasku, ze jsem v jiny oblasti, nez muj acc a ze si mam bud cely wydle prehodit do US, nebo si zalozit novej ucet :D

    Tak jsem ohrnul nos, ze co je moc, to je moc a ucet cancelnul. Znova jsem se registroval, ale co bys necekal, mail uz je registrovany ;)

    Dneska to vzdavam, nemam na to naladu a musim makat :(
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    AVATAR: tak musíš asi někde něco zaškrtnout nebo tak
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ADAMFC: spis se na to vyseru a dam si tam zpet ten rezim letadlo :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Haha, kdyz se chci prihlasit v zune, projdu celym procesem a vyskoci mi hlaska:
    Děkujeme vám, že jste přijali nové podmínky služby.

    A pod tim jediny aktivni tlacitko: STORNO :D
    takze se tam neprihlasim.

    Asi si fakt budu muset regnout novej acc. Jenze abych si ho nastavil v mobilu, tak musim dat tovarni reset, jezismarja za co, ja potrebuju pracovat :(
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    zaplať si data a je to :))))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ADAMFC: Datové připojení - Vypnuto
    Připojení 3G - Vypnuto

    a stejne sviti E :D
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    AVATAR: tak si založ nový ne :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak ani tenhle navod nepomohl.
    dostal jsem se k bodu 8, porad stejnej error... grrr
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    AVATAR: no já tomu rozumim. To musíš vypnout data v settings - cellular. Tam je data connection a musí to bejt Off :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ADAMFC: to je mi jasny, a na WL jsem se prihlasil bez problemu. Ucet mam ale uz x let a po prihlaseni na webu to po me chtelo captchu, takze je dost mozny, ze to na ni v mobilu vyhnilo.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NECROMAN: jo, ale trik je v tom, ze se musis regnout i na ten zune, ze ho musis stahnout na PC a tam odsouhlasit podminky pouziti (a to samy i na WL)...
    Jakoze tam neuvidim kolik jsem stahl kb? To proc neni? :D

    ADAMFC: no me jde hlavne o to, aby az pujdu do mesta to nestahovalo pres mobilni data.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    AVATAR: jak řiká necroman - je to ten samej systém jako u droidu nebo applu - pokud nemáš vytvořenej účet, tak se nikam nehneš
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN, AVATAR: to tam svítí pořád (kromě vypnutí datovejch přenosů). Když máš zaplou wifinu a ta wifina funguje, tak ty data jedou přes ní - ale to G/E/3G tam svítí pořád
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AVATAR: zjisti presnou verzi software v About - 8107?
    Jinak mas ten telefon sparovany s LiveID? Jestli ne, tak si zadnou aplikaci nestahnes.
    Jinak ten DataHub ti tezko neco odhali - na kontrolu prenosu dat neni zadne API, maximalne ti aplikace muze rict, zda je dostupny internet a pokud ano, tak jaky - wifi, mobilni data, atd..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam