• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kolegovi prave naskocil Tango update pro ceskou Lumia 710 a jinemu zase update pro Lumii 800 ze souteze o 100x Lumie, tak to asi uz pustili globalne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARASAN: pokud vim, tak to mozne neni
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    mobilni verze stranek neni vsude, zato zbytecnych obrazku a reklam je vsude mrtě, i na mobilni verzi.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    to v dnešní době někdo dělá? mobilní verze stránek ti nestačí?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Je mozny browsit bez obrazku?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    vyborne.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    MARASAN: Navigace je offline, v nastavení máš, jestli chceš i offline vyhledávání, to já mám třeba zaplé...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MARASAN: v nastavení tam je ještě možnost vypnout data (nebo nějak tak) - mam pocit, že města, podniky a tak, když vyhledáváš, tak to tahá online
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Jeste dotaz k Nokia Drive - pokud si stahnu mapy do mobilu, pojede pak bez jakychkoliv datovych pripojeni? Jedu pres par zemi autem na dovo, stahl jsem si jejich mapy do Nokia Drive, tak doufam, ze usetrim.

    CRAZY_IVAN: dik.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MARASAN: podržíš na tý zprávě prst a odstranit
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    da se nejak z esemeskovyho threadu smazat jedna zprava? prisla mi stejna vickrat, tak si chci nechat jen jeden exemplar ...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Súťažte od 23.7. do 31.10. o desiatky smartfónov Nokia Lumia 800, Windows 8 tabletov, herných konzol Xbox 360, Visual Studio 2012 a množstvo ďalších cien!
    Homepage - ADAM.sk
    http://zive.sk/winappchallenge
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SLUPKA: nevim o tom, ze by to slo jinak, nez vytahnutim kabelu nebo vypnutim
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    chci se zeptat programátorů, je nějaký způsob jak aplikaci simulovat, že nemá internet, aniž bych se musel odpojovat od internetu?

    jakmile mám mobil na kabelu k počítači (abych mohl debugovat), tak má prostě sdílený internet... nebo dá se to někde jednoduše vypnout?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    lumia 800 ve středu aktualizovaná :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: tethering neni primo soucasti Tanga, ale treba pro Lumie je distribuovan soucasne s Tangem jako update firmwaru.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    NECROMAN: a tethering?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: moc novinek neni videt - muzes treba exportovat data na SIM, posilat vice obrazku v jedne MMS a par dalsich drobnosti
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    akorát mi to ráno nabídlo update
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    Já mám Lumii 800, českou a update mi to ještě nenabídlo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam