• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: Nokia nezajímá :))) ale dík za navedení
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: Ja osobne tohle resim pres WhatsApp a fotky si tak posilame celkem casto a bez problemu, ale je fakt ze to chce chytrej telefon a net/wifi (pak kdo je lama s pleckou ze =D ). Nebo MMS cca za 5,-
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: NFC bude ve Windows Phone 8 - v Lumii 820 a 920 a dalsich
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: tak to nepopíram, že to tam nedoděláš, jen by to tam mohli začít cpát. Ani v žádnejch plánech sem to nezaznamenal.

    A jak řikáš - file transfer neni častej, ale o to víc pak člověk vypadá jak lama s nějakou plečkou, když to umí kdejakej telefon. Jediný je to poslat emailem a to zas nemaj oni.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMFC: no NFC ale tezko do aktualnich telefonu dodelas, narozdil od Bluetooth file transferu :)
    Ono to posilani souboru jsem take potreboval asi jen 3x za minuly rok... ale vzdy to bylo nekde v hospode s 10 lidmi, kde nekdo chtel poslat fotku a kdyz jsem mu rekl, ze "Windows Phone toto neumi", tak jsem si pripadal jak majitel zcela nepouzitelneho telefonu.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    hlavně by to chtělo NFC
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: osobne me to prijde uzitecne hlavne pro teenagery co si chteji pres BT vymenovat mp3, a i to myslim tak uplne nepujde. IMHO kdyz uz pujde tohle tak by mel jit i mass storage.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: mozna proto, ze to je nejzadanejsi chybejici vlastnost u Windows Phone telefonu?
    Feature Suggestions: Top (15857 ideas) – Feature Suggestions for Windows Phone
    http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/filters/top
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: k čemu?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SmartMania.cz • Zobrazit téma - Novinka: Přenos souborů přes BT pro všechny Lumia!
    http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=170&t=30445&sid=c4088552371323b6f298090e025441af
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: je mozne, ze ta klavesnice pouzivala nejake systemove hacky, ktere byly v Tangu zablokovane... pokud nenajdes uzivatele s podobnym problemem na Internetu, tak asi tezko radit, mozna zkusit hard reset, a nebo jinou podobnou aplikaci?
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    NECROMAN: oficiální update.....a co jsem hledal tak jsem asi jediný kdo má tento problém
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: nemas v tom telefonu nejakou neoficialni ROM? Jinak mem nic nenapada...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    NECROMAN: to jsem zkoušel a nepomohlo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANGELFREE: co zkusit ji odinstalovat a nainstalovat znova?
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    Od posledního update (tango) se mi zvýšila průměrná výdrž baterie telefonu o 1 až 1,5 dne :) Zato čínská zadávací i kreslící klávesnice přestala fungovat a restartuje telefon jakmile se do ní přepne....neví někdo co s tím?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MIRROR: cekalo se vice a on to byl jen mirny pokrok v mezich zakona, navic bez terminu dostupnosti a ceny
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    SIRLOON: v akciich se nevyznam, ale to po tom predstaveni sly tak strasne dolu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam