• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: lol tak to ted bud opravili nebo jsem to "hacknul" =D Dal jsem update, ten samosebou spadl, tak jsem se sel podivat na market kolik za to chtej. To jsem si rekl ze ne vratil se pres zpet zpet a dal znova update a slo to.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Jo. Ale v AppStore, kdyz stahnes app jeste kdyz je free, tak tvurce nema moznost zpoplatnit pristi updaty. Tady asi jo.
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: aby se z neplacene aplikace stala placena?
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    SIRLOON: kamarad ma lumii920 a trebas u me se nepripoji... rekl bych ,ze wp8 nema podporu pro vsechny druhy authentifikace... zmen si na routeru nastaveni site
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Od ty doby co je za penize mi taky nejde update.. Marketplace ma asi variabilnejsi pravidla nez treba AppStore, kterej tohle neumoznuje.
    MAGE
    MAGE --- ---
    Taky vám nejde update CG Transit na 7.5?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MARASAN: hmm :( mne se nedari vygooglit zadny reseni nebo aspon vyjadreni co to je za bordel
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SIRLOON: mam. jedna a ta sama sit, telefon se nekdy pripichne, nekdy stavkuje. Je to bordel.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Nema nekdo problemy s pripojenim se na wifinu? Zkousim HTC a na normalni wifinu mi pri pripojeni napise chybu, ale na lokalni conectify se pripojim normalne (akorat ten program je nespolehlivej a nestabilni)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    O2 už má ty HTC nový. Sko od 1995,- a Xko od 7500,-
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Podarilo se mi vyzkoumat a zprovoznit spousteni libovolne aplikace na telefonu pomoci NFC tagu:
    How to launch app using NFC tag on Windows Phone 8? - Stack Overflow
    http://stackoverflow.com/questions/13534571/how-to-launch-app-using-nfc-tag-on-windows-phone-8/13535811#13535811
    H_U_N_T_E_R
    H_U_N_T_E_R --- ---
    Kdo jdete na MS Fest afterparty, byla spuštěna závazná registrace, uzávěrka je v pondělí, takže moc času nezbývá:
    Microsoft Fest 2012 | Registrace na afterparty
    http://www.ms-fest.cz/Afterparty.aspx
    KORDA
    KORDA --- ---
    Na market jsem nahodil svojí Nokia Lumia 800.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Nokia Lumia 800 / Praha 5 / 5000 CZK ]

    Pro filtr:
    prodam prodej bazar nabizim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Diskuze o NFC zalozena, pojdte se pochlubit vasim NFC enabled telefonem, nebo se zeptat, co vas zajima. Sam se s NFC take teprve seznamuji - vsichni se tak dovime neco noveho:
    [ NFC - Near field communication ]
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: tak Rado je pripad sam o some, ten nerekne nic spatneho o Microsoftu / Nokii :)
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: no tak se obcas projdi projdi po mobilnich forech, nebo i Radek "Microsoft" Hulan to hlasa/l. Do W7.8 se dostanou jen takove blbustky aby se nereklo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: to nikdo netvrdil, ze to je skoro to same. Jen tam bude nova uvodni obrazovka a par drobnosti, jako nove barvy dlazdic, volitelna automaticka Bing tapeta na lockscreen a moznost posilani souboru pres bluetooth
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: parada, takze o argument navic pro ty co tlaci ze 7.8 je vlastne stejne jako 8 jen MS nechtel zakazniky oblbovat =/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAGE: API skoro jiste nebude pro WP7.8
    MAGE
    MAGE --- ---
    NECROMAN: Jenže Skype je drahej a Viber a Tango můžu volat jen zas na klienty a né přes VoIP placeně na normální čísla (ale pořád řádově levněji něž klasicky). To API bude i pro WP7.8?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam