• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    BOPA
    BOPA --- ---
    Tak jsem provedl HARD RESET Titana... Změnil jsem si primární LIVE účet.... A mám problém s kontaktama.... syncronizovali se mi jen některé... Na serveru v LIVE i v PC vidím všechny, v telefonu bohužel nikoli :-( A pěkně mně to sere, páč se s tím seru druhý den a nemohu za boha přijít na žádnou chybu :-(...

    BOPA: Jinak jsem se smířil s opisem aplikací ... To bylo to nejmenší..

    Ale ty kontakty mně fakt serou :-(
    Nemáte někdo podobnou zkusšenost?? Řešení??
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    OT: kdyby někoho zajímalo levný HTC 8X

    Prodám nový HTC 8X modrý, včetně orig. pouzdra HTC - Praha 1, prodám
    http://mobil.bazos.cz/inzerat/21860414/Prodam-novy-HTC-8X-modry-vcetne-orig-pouzdra-HTC.php
    BOPA
    BOPA --- ---
    DAN_F:
    NECROMAN: nasel jsem koupene aplikace... asi hledam blbe ... zkusim to jeste projet, ale bojimse, ze najdu jen ty koupene ;o(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BOPA: na webu windowsphone.com bys mel videt seznam vsech aplikaci, ktere sis stahnul nebo koupil. Sice tam neuvidis, to mas prave ted na telefonu, ale i tak to muze pomoci.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    BOPA: Není to třeba někde v tvém Live účtu? Jen hádám :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    Rád bych si nějak vyexportoval seznam všech nainstalovaných aplikací v WP7.8... existuje na to něco??? Nebo jen tužka a papír?? :-))))
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Co se týče kontaktů, tak ty mam už roky na gmailu (odtamtud teď přestěhovaný na outlook). Cloud k tomu nepoužívam, ale když to připojuju k webovýmu mailu, tak mi je jasný, že si to někdo může sbalit. Stejně jako obsah mojí pošty...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    jinak je to samozřejmě úlet. Až na to budu mít místo, tak si doma prostě udělam vlastní mini-DW s přístupem z venku a mrdat tyhlety icloud atp
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    ADAMFC: a mas tam trebas kontaky svych znamych ?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MRAKY: fotky a starý pracovní dokumenty (šablony atp). Takže to si můžou nechat
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    btw. pokud nekdo pouzivate cloud pro citlivejsi veci, tak to prestava byt dobry napad...
    http://www.bcs.org/content/conWebDoc/49842
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC: Jo to jsem taky hledal a nic, ten kdo ma WP8 to nastavuje na tomhle miste nebo v aplikaci?
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    tak aktualizace probehla v poradku, super vsechno funguje (Lumia 800) ... diky za tip!
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    mně jde nastavit obrázek :))

    Jen teda mi nejde nastavit, který ikonky se maj ukazovat na lock screenu, ale to nevim jestli v 7.8 možný
    PERI
    PERI --- ---
    KUBIS: Já teda jedinej problém mam na mém HTC HD7, že mi nejde v Settings vlézt do nastavení lock+wallpaper...proste to tak problikne a je to zpet v Settings. Wallpaper se tedy dá nastavit z obrázků, ale nelze bohužel nastavit ten bing wallpaper... jinak vše ok :) Používal sem taky tu applikaci co hazel ADAMFC
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KUBIS: všechno stejný, naprosto v pohodě
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    ADAMFC: zustanou v telefonu po tomto updatu nastaveni, dokumenty media apod? jinak nejde mi stahnout ze zahadneho duvodu windows phone support tool
    DIM_
    DIM_ --- ---
    VYKTORYJE: Si prehod vsechny media z fonu na kartu.
    VYKTORYJE
    VYKTORYJE --- ---
    hm, to je teda pěkně blbý že aplikace se dají ukládat jen do telefonu, protože některý co tam mám se chtějí třeba aktualizovat ale nejde protože tam na to už není místo.. no nic , dík za odpověď
    COSBY
    COSBY --- ---
    Já mám bolest v HTC 8X - VŠECHNO je v telefonu :) microSD slot bohužel není... (škoda, na filmy by se hodila) No, ale dá se to přežít ;)
    Kupodivu i se 3GB MP3 mám 7,5GB volného místa... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam