• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    BOPA
    BOPA --- ---
    DIM_: Zkoušel jsem v Outlooku všechny kontakty zazálohovat, smazat z default účtu, znovu nakopírovat - a spousta jich chyběla... Ale na serveru LIVE se normálně zobrazují... Už jsem to projel všecno, co mi v tlf chybělo, jsem na LIVE účtu na webu editoval, něco doplnil nebo smazal, kontakt jsem uložil a při další synchronizaci už je tam mám... To byla ta jednodušší práce - chybělo jen asi 30 kontaktů v tlf...
    Ale ten LinkedIn mně sere víc - těch mi v tlf chybí fakt hodně... A v kontaktech na LIVE účtu je normálně vidím všechny... Už nevím, kde bych se vrtnul... Ručně se mi to fakt už dělat nechce :-(
    DIM_
    DIM_ --- ---
    BOPA: A zkousels export - vsechny smazat - import? Akorat se bojim, ze ten web nastroj nema fci vsechno smazat.
    BOPA
    BOPA --- ---
    Proč se mi, sakra, nesynchronizujou některé kontaky?? Na serveru LIVE mám všechny, vše včetně LinkedInu...
    V telefonu některé hotmail kontakty taky nemám - tady stačí na serveru kontakt "upravit", uložit a pak se sesynchronizuje... JInak ne, ani když dám ruční sync...
    Ale Ten LinkedIn??? Tam těch kontaktů chybí prostě mraky...
    Kde může být, SAKRA, problém?? V WP 7.5 Mango vše fungovalo bez potíží... Ale sotva jsem upgradoval, dal tovární nastavení (chtěl jsem to pročistit - ale ne zase tak moc :-))) ) a od té doby to blbne... Vždy narazím náhodou na nějaký kontakt, který mi chybí a jsem přesvědčen, že ho mám, vlezu na live.com, podívám se, je tam, dám upravit a šup... je už i v telefonu
    HTC Titan, WP 7.8
    COLONEL
    COLONEL --- ---
    Ahoj lidi, mám takový problém.
    Mám nokii lumii 800 a při poslední aktualizaci na verzi 1750.0823.8858.12460 se mi přo 8 kroku z 10 restartoval počítač (crash). V mobilu se mi tato nová verze hlásí, ale nemám nový START SCREEN.
    V Zune jsem zkoušel obnovit, ale na starou verzi už mě to nevrátilo a nový update nenabízí.
    Reset na tovární nastavení mě updatu taky nezbavil (abych mohl udělat update celý znovu)

    Nevíte co s tím? Není nový start screen až v nějakém dalším updatu?
    MAGE
    MAGE --- ---
    Je nějak možné ve WP zjistit heslo uložené wifiny?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KYTT: dik ;-)
    KYTT
    KYTT --- ---
    MARASAN: Lumia 800 pořád nic :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Appka Dev Center pro Windows Phone vyvojare!
    Dev Center | Windows Phone Apps+Games Store (United States)
    http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/dev-center/2d3063c2-4b29-4e69-9c03-50b67b0e6aec
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SLUPKA: to sem chvili zkousel a neuspel nacez mne to prestalo bavit.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    Geekové! :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    MARASAN: já mám už skoro měsíc asi, ale dělal jsem to tou fintou s odpojováním internetu...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    MARASAN: HTC Radar a hned první den dorazil.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    uz mate vsichni v7.8? Ja mam Lumii 710, ale furt zadnej upgrade :-/
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ADAMFC: Tam taky. Jako ruku na srdce, jsou to hračky.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    ADAMFC: Kdo chce telefon používat, nepořizuje si dotykový smartphone :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Lidi chtej ty telefony pouzivat a ne se pidit po updatech :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: jo a ja mam kolem sebe pravidelne 6 uzivatelu iphonu a update resi jeden z nich. Dva bezne odmacknou, ze zadnou aktualizaci nechtej..
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DAN_F: nesouhlasim. Vic do toho uz nejdu, protoze vim, jak lidi pouzivaj telefony. Samozrejme, kdyz telefon stoji 10k, tak to resis vic, ale resi to proste minorita. A chyba byla nezaplavit trh lowendama, u kterejch se to tolik neresi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam