• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MAGE: tu definici chytryho telefonu uz sme tu taky resili. Tomu, cemu rikas ty chytrej telefon, ja rikam hracka.
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: Nezapomínej na lightsaber aplikace!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MARASAN: desetkrat mene aplikaci na prdeni a praskani bicem? To nejak preziju :)
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    MARASAN: Tak upaluj do iPhone / Android klubu. Enjoyhavefun.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: v pohode, furt dokola, ale furt mizerny.
    MAGE
    MAGE --- ---
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: dyt to je furt dokola. Nalistuj si tu diskusi dozadu, tam si to precti a kdyz prijdes s necim novym, tak dej vedet
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DIM_: nejde jen o (ne)aktualizace, ale treba vyber aplikaci je oproti iOS/Android jakej? Desetinovej?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MARASAN: Posledni aktualizace iOS kamosovi brickla iPhone a neprskame..
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: :o)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: nene, rikas picoviny
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ADAMFC: nn, sou na picu.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MARASAN: picu sisky
    BOPA
    BOPA --- ---
    NECROMAN: předpokládám, že pracují jen s informacemi, které dostanou... :-)))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAWLIS: to uz neplati, pred par dny ty aktualizace opet povolili. Zrovna vcera jsem na sve stare Lumii 800 aktualizoval na verzi 7.10.8862. Zrejme v Nokii sami nemaji prehled, jak to je.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    HAWLIS: Právě dělám update na 8862 z nabídky v zune, tak ti nevím, jestli týpek měl správné informace...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    WTF? Ty wincky to je fakt hrozna volba. Neuveritelny
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    tak jsem vcera sel kolem prodejny Nokie a smichove a stavil jsem se s dotazem, jestli by dokazali poradit, proc mi nejde normalni aktualizace..
    od typka jsem se dozvedel, ze Microsoft pred par dny zablokoval veskery aktualizace, kvuli nejakymu pruseru softwarovymu a nez to vyresej, tak pro nepujde delat zadny aktualizace..

    WTF?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pustil bych se do ty instalace z WPH, jenze kdyz tam pisou vsude ty vsechny upozorneni, at own risk, hack responsibly atp, tak bych si aspon rad zazalohoval kontaky vid... asi sem tezka lama, ale zatim se mi nepodarilo prijit na to, jak.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NECROMAN: dik zkusim.
    jinak funguje pls nejaka separovana zaloha kontaktu/zprav/etc? myslim v pripade, ze nechci zalohovat kontakty, kalendar a podobne do google uctu, ale nejak tak, jak to fungovalo driv - treba u windows mobile jeste s tim slo pracovat zcela separovane.
    a psat smsky z PC pri zapojenym telefonu - to uz chci opravdu moc, ze? Zune sotva zvlada natahat tam hudbu a videa, update uz mu nejde a moznost psat pres to smsky chybi uplne..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam