• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PETINY: tipuji ze ne. Nebo co to JetAudio vlastne umelo navic proti beznemu prehravaci hudby a bez ceho se neobejdes?
    PETINY
    PETINY --- ---
    čau,
    mám HTC Rio a zajímá mě jedna věc - na androidu jsem poslouchal muziku přes JetAudio. Tenhle telefon má sice nějaký Beats Audio, to ale funguje na principu on/off a je tam spíš pro srandu králíkům. Je nějaká appka jako JetAudio i na tenhle telefon?
    Díky
    DIM_
    DIM_ --- ---
    MAGE: Tam bych to cekal, ale on ma 8.
    MAGE
    MAGE --- ---
    DIM_: ja tam mam logo taky 7.8
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CRAZY_IVAN: Nechapu, ze tam mas to logo bingu na lockscreenu. Ja si zrovna tipnul stejny pozadi jako ty, ale logo tam nemam.. mozna to je vyply diky tomu pocasi? To se mi nezda.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    FURRYK: já osobně ještě bezdrátovou nabíječku nemám, ale plánuju si jí v blízké době koupit
    ale kupoval jsem jí otci k narozeninám (už jeho druhou - jednu má doma u postele a druhou si vzal do práce) a nemůže si to vynachválit

    a vidim v ní x výhod:
    1) neničíš si nabíjecí samičku v telefonu (přítelkyni se u Lumie 800 urval zobáček)
    2) nemusíš se starat o trefování se do toho
    3) máš ho v podstatě pořád nabitej a připravenej
    4) když si koupíš fatboye, tak v tom máš vlastně polštář a tu standardní bezdrát nabíječku - tu lze jednoduše vyndat - a na ten fatboy ten telefon v podstatě můžeš mrsknout abys ho nepoškrábal

    nevýhodu vidim jednu:
    1) nemůžeš nabíjet a pařit tak aby se ti nevybíjel
    2) nabíjí pomaleji
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    FURRYK:
    DATART | Příslušenství k telefonu NOKIA DC-16 Black záložní zdroj micro USB 2.200mAh
    http://www.datart.cz/...lusenstvi-k-telefonu-NOKIA-DC-16-Black-zalozni-zdroj-micro-USB-2-200mAh.html

    může se to použít v podstatě na jakejkoliv telefon, nestojí to moc a neni to nějak extra velký


    FURRYK
    FURRYK --- ---
    CRAZY_IVAN: odkaz?, neznám ... a ty máš tu bezdrátovou nabíječku?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    FURRYK: já už v datartu koukal i na takovou tu externí baterku dobíjecí :)))
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    já mám 920 taky jsem naprosto spokojenej a neměnil bych .... ten foťák mi přijde naprosto luxusní .... jediný co mi trošchu vadí je velikost, na mě už trošku moc .... by mi stačila velikost iphonu 4 .... a ta výdrž baterie když na tom něco opravdu děláš teda není závratná, ale myslím, že u jiných to nebude o mnoho lepší ....
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    jen mě teda na 920 sere výdrž baterie
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: 920ku mam a je super... ber to tak že je pořád nařachanější jak poslední iphone a ten se pořád prodává a honba za jádrama a rozlišením je celkem zbytečná

    řekl bych to tak, že já třeba bych 920 vyměnil, mít zbytečný finanční prostředky, za EOS, protože mě na mobilu docela foťák zajímá

    spíš třeba jestli by tě nezajímala 925 protože je lehčí atp.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    CRAZY_IVAN: ja spis chci vedet jeste nazor z jine strany, trochu nad tim vaham, pouzival jsem wp7 na HTC HD2 a byl to nejlepsi system co jsem mel.
    jen nevim jestli ta lumia 920 neni uz trochu starej kousek, prestoze porad z wp nejlepsi a zrejme se nechysta nic prevratne noveho. (ten EOS ma jen velkej, osklivej a lepsi fotak navic, no.)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    aneb kdybych si teď kupoval telefon, tak kvůli foťáku oželim zabudované bezdrátové nabíjení a beru to kvůli foťáku
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VECTOR: EOS bude během snad pár dnů k dostání v německu, tak to ani tak není o čekání (pokud nechceš čekat půl roku na ofiko českou distribuci), jako o tvých preferencích
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Tak se chystam vratit se k WP a poridit si v nejblizsich dnech Lumii 920. Nebo byste doporucovali pockat na tu novou EOS? Diky za odpovedi .)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    zeptam se i zde dela nekdo appku pro WP8 pro nyx?
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    RENDALF: Jo, je to zoufalství :) Nechápu že to dneska ještě má někdo potřebu dělat.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DAN_F: makety jsou trapas obecne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam