• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    NECROMAN: tak me windows phone prijde jako levnejsi IOS... imho jestli apple urychlene nesnizi cenu toho sveho C o polovinu, tak tohle se stane vsude - maji stejny okruh zakazniku
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NECROMAN: ty výsledky se mnozej všude. Třeba Indie mě potěšila. A opět - v masovejch médiích o tom ani hovno, nebo nějaká notička.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    :)
    IDC: Windows Phone je druhou nejprodávanější mobilní platformou v České republice - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/...ws-phone-je-druhou-nejprodavanejsi-mobilni-platformou-v-ceske-republice-5768
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    STERIGMA: praveze kalendare fachaj naprosto v pohode, stejne jako kontakty. Dokonce i nastaveni je vsude cajk. Jen ta synchronizace. Ja mam outlook.com a exchange jako dva hlavni maily, takze bych to moh mit as it arrives, ale stejne sem to zastavil, protoze sem na ten email cumel porad. Takze je mam po 30 minutach, abych na tom nebyl porad prilepenej :)
    STERIGMA
    STERIGMA --- ---
    mám dilema, budu kupovat novej telefon a hodně mě láká lumie925, jenže mám trochu děs kolem e-mailu... používám několik různejch adres, jak soukromejch tak pracovních a představa, že krom emailu od ms nejde nastavit synchronizaci na míň než 15minut u mě způsobuje úzkostný stavy a děs... na storu jsem hledal jiný klinety na mail a nic jsem nenašel.. .toto opravdu nejde řešit jinak než skrz přeposílání zpráv na mail ms? Naštěstí moc nepoužívám různý plánovače a kalendáře, ale tam předpokládám podobný záhady a divnochování...

    windowshpone mě fakt blaží vizuálně... ikonky a přechody droidu jdou nějak mimo mě, ale potřebuju aby to fungovalo tak doufám, že mě tady někdo uklidní :)

    když ne tak s4 mini mno... ale nerad bych, třeba to ms plánuje zlepšit, ale kdy?
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    diky moc, vyzkousim
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    DAN_F: bohuzel, jen na nokie. je to tam kvuli tem nokiackym Smart Cam a Pro Cam
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    VECTOR: A vztahuje se jen na Nokie?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ENDRUE: jde to nastavit ay s Amber updatem
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ENDRUE: já to mam v nastavení foťáku
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    muzu mit takovy dotaz, i kdyz odpoved asi tusim? jde nastavit, aby se pri stisku tlacitka fotoaparatu spustila jina aplikace na foceni?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    NECROMAN: thx

    HITMAN47: mam 8.0, jinak ja to nemyslel ve zlym - proste me zajimalo, jestli ten soft mi nabidne neco navic nad ramec kopirovani hudby a videa, ktere lze ve WP80 delat jednoduse pomoci dragndrop v pruzkumnikovi..
    ZDN58
    ZDN58 --- ---
    Ma nekdo tip na spolehlivou aplikaci pro nahravani hovoru na WP 7.8 (Lumia 800)? Zatim jsem nasel jen aplikaci co nahrava mikrofonem (nutnost hlasityho odposlechu) a ne uplne spolehlive...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ACID: ne - neni na to API. Leda ze by Nokia vytvorila nejakou vlastni aplikaci vyuzivajici nativni API, ale pokud vim, zadna takova neni.
    ACID
    ACID --- ---
    Existuje pro Lumii 800 (WP 7.10) nejaky battery monitor? Nepodarilo se mi na storu nic najit, treba jen blbe hledam..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PSYSBEE: pro WP8 Zune nepotrebujes, tecka. Maximalne jako hudebni prehravac na PC.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PSYSBEE: ty se zeptas, on si da cas ti odpovedet a ty z mej delas blbce. Nejsi tak trochu retard?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    HITMAN47: můžu nahrávat do 620 s WP 8.0 všechno co chci protože USB Mass Storage.
    takže jeste jednou - co navíc mi nabízí Zune bez cehoz nemůžu žít?
    HITMAN47
    HITMAN47 --- ---
    PSYSBEE: Nemůžeš nahrávat do telefonu hudbu a videa, stahovat do PC fotky a aktualizovat OS. Kolegové mají Nokie 710 a všichni mají pořád 7.5, protože netuší, že Zune vůbec existuje... Ale pokud máš 7.8 a hudbu nechceš, tak v podstatě Zune nepotřebuješ (protože nejspíš už žádná další aktualizace WP 7 nebude, možná nějaká bezpečnostní).
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Super! :)
    btw. Procházím o něco když nepoužívám ZUNE resp. nechci s nim mít nic společného?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    tak..
    podivny, ale nejak se to asi vyresilo..
    http://support.xbox.com/cs-CZ/music-and-video/zune/player/less-space-on-device-than-expected,
    uplne posledni odstavec..

    zmenil jsem vse na rucne a najednou byl vyhrazeny prostor uz obsazen jen 1.3GB.. sice mi to prijde furt dost, ale uz to asi muze bejt... maily, smsky, co ja vim.. moc aplikaci nemam..

    ale volnej protor se tam taky neobjevil, jen se to presunulo na hudbu... takze najednou mam 4 GB muziky. cili si myslim, ze jsem tam mel 4GB hudby a jen to vypadalo tak, ze to je 2GB a zbytek v tom jinym obsahu..

    mno ale aspon neco .)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS: tak nic.. mezitim jsem reinstaloval system na ntb.. takze si takhle nepomuzu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam