• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    Diskuze pro všechny, které zaujal nový systém Windows Phone. Ať už uvažujete o koupi telefonu s tímto systémem, nebo jej již vlastníte, zde najdete všechny možné tipy a triky, rady s konfigurací i pokročilé návody, tipy na zajímavé aplikace ke stažení na app store, řešení nejčastějších problémů i diskuze o nadcházejících updatech.

    Windows 10 SDK Preview
    https://dev.windows.com/en-us/windows-10-for-developers

    Vyvíjíme aplikace pro WP: Výdělky z aplikací – platby, pravidla, W-8BEN form (5. díl) - SmartMania.cz
    http://smartmania.cz/clanky/vyvijime-aplikace-pro-wp-vydelky-z-aplikaci--platby-pravidla-w-8ben-form-5-dil-2094
    rozbalit záhlaví
    ESY
    ESY --- ---
    CRAZY_IVAN: dobra palka :) veci na vymenu se daj sehnat za +- litr maximalne :D ted resim to samy u htc 8s neak omylem potkal zed
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CRAZY_IVAN: to bych si ho snad nechal jako záložní a koupil si jinej
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Oprava bude za 3800, co jsem volal do servisu + 200 za express, abych to měl do hodiny
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DIM_: jojo, 920 s gumou okolo, ale holt to spadlo nějak blbě
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CRAZY_IVAN: Au. 920? To bych cekal, ze gorilla ustoji.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MONIOUS: no, nedava :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    aby rec nestala ...
    Google Talk users complain of messages being sent to wrong recipients (update) | The Verge
    http://www.theverge.com/2013/9/26/4772638/google-talk-message-bug-wrong-recipients
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    no ale proc komentar na sirku lze?? to preci nedava smysl.. i kdyz.. co v microsoftu smysl dava, ze jo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MONIOUS: kdyz pres Lide pises status, tak funguje jen potrait mode. Take jsem na to prisel, zrejme nejaky tydyt rozhodl, ze podpora landscape zhorsuje usabilitu i pres to, ze ve WP7 to v landscapu fungovalo v pohode. To by proste nebyl Microsoft, aby na 10 novych dobrych ficur nebyla jedna kktina.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MONIOUS: máš pravdu, že to je divný, taky to tak mam
    bohužel pár nedomyšleností ten systém má no :/
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    CRAZY_IVAN: people samotny ne, to je v poradku, ja to nepotrebuju nasirku videt, ale chci nasirku psat. kdyz dam ME, tak se to otoci na sirku, vsechny ty zalozky sou nasir, ale kdyz kliknu na post update, tak se to otoci na vejsku. to mi prijde dost divny, ne? a kdyz pisu komentar, je to nasirku...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    a jinak dva dny zpět - na parkovišti displejem přímo na beton:

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    resp. teď jsem zkoušel FB appku a ta se otočí třeba ve zprávách nebo detail fotky a tam se ti to neotáčí?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MONIOUS: jakože i to people?
    facebook věřim, že může mít třeba jinou aplikaci, která to "umí", ale "people" (výpis - detail kontaktu třeba se otáčí) se neotáčí ani mně
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    CRAZY_IVAN: a proc se kolegyni se stejnym telefonem otaceji?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MONIOUS: neotáčejí se protože byly udělané tak, aby se neotáčely :)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ADAMFC: to bylo na Ivana, se kterym to resim po skypu uz druhej den.
    za tu minerwu fakt dik, je to od tebe az prilis laskave.
    zajimavy je, ze se na nekolika mistech ptam na nazor a zkusenost, a zatim mi vsude odpovidaji na neco uplne jinyho, nez se ptam. me nezajima, co chce ivan, nezajima me jeslti ten gtalk byl zrusenej, nebo co si o tom mysli gugl. Ptam se na apku, ktera to umi a ptam se, proc se mi nektery apky neotacej tak, jak maji. to je cely.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MONIOUS: to sme pochopili neasi. Nejsi Minerwy ségra náhodou?
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    CRAZY_IVAN: ja chci psat na klavesnici na sirku neasi
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ADAMFC: tech uz taky probehlo nekolik
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Já nevim, mně se FB teda rozhodně neotáčí
    people se mi taky neotáčí

    a kolikrát jsem za to rád, protože kdybych mohl (od GDR3 ta možnost prý bude), tak si to natáčení vypnu
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MONIOUS: občas taky pomůže restart po instalaci aplikace. Jinak nevim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam