• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANWindows Phone - rady, návody, programování, Windows 10, Surface Duo/Neo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kdyby byl zajem - moje slidy a demo z MS festu - tipy, tricky a hacky pro vyvoj WP8 a Windows 8.1 aplikaci:
    http://sdrv.ms/18Qxu4V
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ACID: tak sem to myslel :)
    ACID
    ACID --- ---
    GLOBALISTA: nejrychlejsi zavreni IE na ktere jsem prisel je zobrazit vsechny zalozky, pozavirat je a pak ukoncit IE sipkou
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GLOBALISTA: dej si tam taky, všechny je zavři a zmáčkni Win tlačítko
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Jde na WP8 (Lumia 920) nastavit jiný výchozí prohlížeč než Internet Explorer? A jde ten zavřít i jinak než proklikáním zpět na začátek? A co když se mi otevřel z jiné aplikace a nechce se vypnout ani po proklikání na začátek?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    No snad ti poradi nekdo s HTC, ja na Nokii muzu odstranit jen Temp. Ale koukam ze v Other mam taky 1gb a buhvi co to je..
    INSTINKKT
    INSTINKKT --- ---
    Mám dotaz na "Other Storage". Je u HTC 8X s GDR 2 (8.0.10327.77) nějaká možnost jak se toho aspoň částečně zbavit? Mam tam 5GB :(
    CULI
    CULI --- ---
    NECROMAN:
    DAN_F: app blogger (google) , HTC X8, po prihlaseni hlasi problem s prihlasenim odkazuje me to na pomoc...tam mi to nabizi Jen vygenerovat heslo Nebo zmenit...
    Blog se teprve rysuje
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    NECROMAN: V poho nainstalovala aplikaci urcenou pro iPhone a Android, čemu na tom nerozumíš? :)

    Rád bych viděl ten blog.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CULI: nejak nerozumim tvemu dotazu - co mas za telefon, o jakou aplikaci jde, definuj problem s prihlasenim?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    CULI: nejspis Hulan
    CULI
    CULI --- ---
    Ahoj, je tady nejaky blogger co funguje na windows Phone? Instalovala jsem si aplikaci v poho (urcena pro iPhone a Android) ale mam problem s priblasenim. Nejake tady Nebo mam proste smolika?
    HMLQ
    HMLQ --- ---
    dotaz: v jaké aplikaci pro WP8 lze menit velikost/rozlišení fotky , obrázku ?
    diky
    BOPA
    BOPA --- ---
    BEOWULF_CZ: smaže komplet vše
    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    NECROMAN: Jeste ne. Ale asi do toho pujdu no... Data zustanou nebo se to promaze komplet vsechno? Dik
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BEOWULF_CZ: hard reset na telefonu jsi zkousel?
    BEOWULF_CZ
    BEOWULF_CZ --- ---
    Nemel nekdo problemy s aktualizaci na WP 7.8?
    Furt mi to haze chybu 801811A3 (potize se slusbou inteligentni prenos na pozadi). Ani reinstal zune ani ta "zaplata" z MS helpu nepomohla...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Nokia Black: Přehled vylepšení v následující aktualizaci od Nokie - WMMania.cz
    http://wmmania.cz/clanky/obecne/nokia-black-prehled-vylepseni-v-nasledujici-aktualizaci-od-nokie/
    TWARR
    TWARR --- ---
    Nokia Lumia sales reportedly hit record-high numbers last quarter | The Verge
    http://www.theverge.com/2013/10/21/4861098/nokia-q3-2013-lumia-sales-recrord-rumor
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    NECROMAN: No já jsem je aspoň vytáhl do xml souboru z toho Androidu, takže je mam minimálně v PC. :) Když nejde, tak nejde, ale díky za odpověď.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam